Kompaktowe zapięcie z uchwytem, który można zamontować bez użycia narzędzi. Z łatwością zmieści się w torbie, plecaku czy kieszeni. Doskonale sprawdzi się w przypadku małych ram lub hulajnóg. Niewielka waga i rozmiar przyciągają rzeszę kolarzy. Profesjonaliści wiedzą, że każdy gram jest na wagę złota. Zapięcie przeszło pomyślny test lodu w sprayu, dzięki temu masz pewność, że nawet w mroźny dzień zamek nie zamarznie. Stopień bezpieczeństwa 7/15 czyni je optymalnym zapięciem w miejscu o niskim i średnim stopniu kradzieży.
Specyfikacje:
- Długość: 60 cm
- Typ blokowania: klucz
- Poziom bezpieczeństwa: 7/15
- Uchwyt: SH
- Waga: 500 g
Abus Bordo Lite Mini wytrzymałe i ultralekkie
Solidne zapięcie o bardzo małej wadze, doskonale sprawdzi się profesjonalistom oraz osobom, które cenią kompaktowość. Zapięcie odporne jest na uszkodzenia czy przecięcia.

7 stopień bezpieczeństwa ABUS
Bardzo dobre zabezpieczenie sprawdzające się w miastach o maksymalnie średnim poziomie zagrożenia kradzieżą. Z powodzeniem można używać jako drugie zabezpieczenie.

Nagroda Ice Spray Tested
Zapięcie nie zamarza nawet w skrajnie niskich temperaturach. Z łatwością otworzysz i zamkniesz zamek nawet kiedy temperatura sięgnie -40°C.

Łatwe przewożenie za pomocą Uchwytu SH
Za pomocą taśm mocujących zamontujesz uchwyt nawet do małej ramy. Nie potrzebujesz dużo miejsca, ponieważ zapięcie można łatwo ściągnąć od przodu.

Proste zamykanie Bordo Lite Mini
W szybki i łatwy sposób przypniesz rower do stojaka za pomocą klucza. W dodatku zamknięcie jest solidne i odporne na wiercenie czy próbę wyłamania zamka.
