Zapięcie składane AXA Foldable Lock 600

AXA
8713249240558

Zapięcie składane AXA Foldable Lock 600 to świetna alternatywa dla każdego, kto szuka mocnego, wygodnego i lekkiego zabezpieczenia. 

          Bezpieczeństwo

Więcej

149,00 zł

-20,00 zł

169,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Logo

Zapięcie składane AXA Foldable Lock 600 jest bardzo plastyczne. Dzięki specjalnemu łączeniu poszczególnych ogniw, zabezpieczenie można stosować z taką samą łatwością co łańcuch. Każdy element obraca się o 360, co daje dodatkowe możliwości i ogromny komfort użytkowania. Dlatego, jeśli nie chcesz się martwić, czy przypniesz roweru do słupka lub poręczy to zapięcie jest dla Ciebie.

Kolejnym atutem zapięcia składanego AXA Foldable Lock 600 jest niska waga. Również w tym przypadku udało się przełamać  mit. Zapięcie waży zaledwie 880 gram, czyli mniej niż tradycyjny u-lock w wersji mini!

Uchwyt mocujący został wyposażony w system blokujący wypadanie zapięcia składanego AXA Foldable Lock 600. Jednocześnie wpinanie zabezpieczenia przebiega lekko i bez wysiłku. Uchwyt można mocować na dwa sposobów: za pomocą rzepów lub w miejscu bidonu. 

Jeśli chcesz zarejestrować klucz, wystarczy wypełnić formularz na stronie AXA.  

Specyfikacja:

  • Poziom bezpieczeństwa: 7/15
  • Średnica ogniw: 6 mm
  • Długość: 95 cm
  • Waga: 0,88 kg
  • Uchwyt: tak

Łatwe w użyciu!

Zapięcia składane AXA są niezwykle proste w obsłudze. Ogniwa mają ruchomość 360 stopni i co za tym idzie składają się w wszystkie strony. Dlatego możesz zdecydować się na coś wygodnego jak łańcuch i bezpiecznego jak u-lock!

Podsumowanie

Świetny wygląd!

Nowoczesny design'e sprawi, że zapięcie składane będzie się wspaniale prezentować na każdym rowerze i doda mu charakteru. Stalowe elementy pokryte są mocnym materiałem (neopren). Oprócz ochrony ma to za zadanie ułatwić codzienne użytkowanie. Połączenie praktyczności z wygodą i ładnym wyglądem sprawia, że używanie zapięcia staje się przyjemnością.

Materiał AXA

Przemyślana konstrukcja

Najważniejsze elementy zamka i mechanizmu są schowane, co zabezpiecza je przed brudem i wilgocią.

Łatwe transportowanie

Z łatwością umieścisz swoje zapięcie w uchwycie. Tak samo prosto je wyciągniesz. Jednak nie musisz się bać, specjalny system zabezpiecza Twoje zapięcie przed samoistnym wysuwaniem.

Uchwyt AXA

Bezpieczne i lekkie

W tym przypadku obie cechy się nie wykluczają – zapięcie jest lekkie i bezpieczne! Wykonanie z mocnej hartowanej stali zapewnia wysoka odporność na cięcie i ciągnięcie.

Porównanie zapięć AXA

Specyfikacja

ZapięcieKluczyk
Waga0.88
Path: > > > Zapięcie składane AXA Foldable Lock 600