Zapięcie U-lock Kryptonite New York Fahgettaboudit Mini

Kryptonite
720018997986

Zapięcie u-lock Kryptonite New York Fahgettaboudit Mini to najmocniejsze zabezpieczenie z serii Kryptonite. Wykonana z hartowanej stali szekla o grubości 18 mm jest odporna na cięcie nawet dużymi nożycami. W celu zapobiegnięcia przekręceniu i wyrwaniu końcówek pałąka z zamka szekla zakończona jest dwoma ryglami. Kwota gwarancji ATPO 4500 Euro. Blokady z serii New-U New York otrzymały od Sold Secure najwyższe odznaczenie Gold.

Skala bezpieczeństwa 10/10ochrona antykradzieżowa ATPO kryptonite logo

Więcej

dostępny

410,00 zł

-49,00 zł

459,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Kryptonite

New York Fahgettaboudit Mini to dość poręczna wersja najmocniejszego zapięcia z serii Kryptonite. Zapięcie wykonane jest z hartowanej stali, której nie przetną nawet duże nożyce. Specjalny proces hartowania sprawia,że środek jest wystarczająco elastyczny, a warstwa zewnętrzna twarda. Dzięki temu narzędzia typu piła kątowa ślizga się po powierzchni U-locka i niszczy ostrze przy nacisku. Podwójny rygiel i odpowiedni kształt sprawia, że złodziej musiałby przeciąć blokadę 2 razy. Po jednorazowym przecięciu nie da się obrócić pręta ani go wygiąć. New York Fahgettaboudit Mini to zaawansowana blokada do rowerów o znacznej wartości. 

Firma Kryptonite wciąż rozwija swoje produkty i zapewnia najwyższą jakość ochrony swoim klientom. Producent umożliwia nam wykupienie dodatkowej ochrony ATPO. W przypadku otwarcia blokady Kryptonite przez złodzieja, producent zwraca nam koszty za skradziony rower. Wysokość odszkodowania jest zależna od stopnia zabezpieczenia blokady. ATPO jest rozwiązaniem opcjonalnym, należy wpierw zarejestrować zapięcie na stronie Kryptonite, by skorzystać z tej możliwości.

Kryptonite New York Fahgettaboudit Mini dostało odznaczenie Gold od niezależnej organizacji oceniającej stopień zabezpieczenia zapięć Sold Secure.

Specyfikacja:

 • Materiał: harowana stal
 • Grubość pałąka: 18 mm
 • Zamek
  • krążkowa budowa
  • centralne ułożenie chroni przed podważaniem
  • 2 rygle
  • osłonka chroniąca przed zabrudzeniem
 • 3 klucze, z czego 1 wyposażony w diodę świecącą 
 • bezpłatne dorobienie kluczy - Key Safe Program
 • Ochrona przed zarysowaniem
  • poprzeczka zamka chroniona dodatkowym stalowym płaszczem 
  • powłoka winylowa, by zapięcie nie rysowało ramy roweru
 • Waga: 2.06 kg
 • Wymiary: 8.3cm x 15.3cm
 • Anti Theft Protection Offer- kwota wypłaty 4500 Euro
 • Zabezpieczenie posiada odznaczenie Gold od Sold Secure

 Odznaczenie Gold od Sold Secure

Wytrzymały zamek

U-locki z serii Kryptonite New York posiadają bardzo solidne i mocne zamki o budowie krążkowej. Centralne ułożenie zamka skutecznie zapobiega próbom podważenia, wiercenia i przekręcenia.  Podwójny rygiel i odpowiedni kształt sprawia, że złodziej musiałby przeciąć blokadę 2 razy. Ponadto zamki posiadają bardzo przdatną, przesuwaną osłonkę przed zabrudzeniem.

zamek u-lock new york minizamek u-lock new york mini

Hartowana stal

Zapięcie wykonane ze specjalnej hartowanej stali. Stal jest elastyczna wewnątrz by zwiększyć wytrzymałość. Jednocześnie ma niezwykle twardą powłokę zewnętrzną by uniemożliwić cięcie.

pałąk u-loka kryptonite

ATPO Ochrona antykradzieżowa Kryptonite   Anti Theft Protection Offer

Zapięcie objęte jest ofertą ATPO, zgodnie z którą w przypadku sforsowania przez złodzieja tej blokady, firma Kryptonite wypłaci odszkodowanie za skradziony rower. Wysokość odszkodowania zależna jest od klasy (stopnia bezpieczeństwa) użytego zapięcia. Jest to usługa opcjonalna i żeby z niej skorzystać trzeba się zarejestrować na stronie kryptonite.com . 

Więcej o Anti Theft Protection Offer

3 klucze w zestawie

Zapięcie wyposażone jest w 3 klucze z czego jeden z kluczy posiada diodę do podświetlenia zamka.

Klucze do zapięcia Kryptonite

Key Safe Program dla zapięć Kryptonite   Key Safe Program

Zapięcie to objęte jest programem, dzięki któremu rejestrując na stronie www.kryptonitelock.com numer seryjny klucza możemy go odzyskać kontaktując się z producentem. 2 klucze wysyłane są bezpłatnie, kolejne za opłatą.

dożywotnia gwarancja  Dożywotnia gwarancja

Zapięcia Kryptonite objęte są dożywotnią gwarancją producenta. Dotyczy to pierwszego właściciela zapięcia i wymaga rejestracji na stronie velo.pl. 

Gwarancja Kryptonite

Specyfikacja

Zapięcie Kluczyk
Waga 2.06 kg
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej) 10 poziom
Wielkość Mini
Sold Secure Gold
Key Safe Tak
Anti Theft Protection Offer (ATPO) €4,500
Path: > > > Zapięcie U-lock Kryptonite New York Fahgettaboudit Mini

Inne produkty