Zapięcie New U-lock Kryptonite Evolution LS + uchwyt

Kryptonite
720018002147

Mocne i praktyczne zapięcie typu New U-Lock. Kryptonite Evolution LS to nieco dłużesze zapięcie do modelu STD i niewiele cięższe. Dzięki niemu masz możliwość przypięcia naewt dwóch rowerów!

Skala bezpieczeństwa 8/10ATPO kryptonite logo

Więcej

dostępny

279,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Kryptonite

Kryptonite New U Evolution  LS to bardzo wytrzymałe zapięcie, którego długość ułatwia blokowanie roweru czyniąc je nieco wygodniejszym od  STD. Tym U-lockiem przypniesz dwa rowery choć to wymaga odpowiednio bliskiego ustawienia rowerów. Pałąk o średnicy 14 mm jest wykonany z hartowanej stali, której zewnętrzna warstwa jest bardzo twarda i trudno ją sforsować podręcznymi narzędziami. W testach przecinania nawet bardzo silna osoba nie przecięła tego zapięcia nożycami. Dodatkowym utrudnieniem w tym zapięciu jest zamek który blokuje New U-lock LS dwoma ryglami. Dzięki odpowiedniemu kształtowi złodziej musiałby je przeciąć dwa razy, ponieważ po przecięciu jeden raz nie da się obrócić pręta, a tym bardziej go wygiąć. Kryptonite New U LS to jedno z lepszych zapięć na rynku w dobrej cenie.

Do zestawu dołączone są 3 klucze w tym jeden podświetlany diodą. Zapięcie objęte jest programem odzyskiwania klucza w przypadku zgubienia ( należy zachować kod do dorobienia klucza ).

Specyfikacja:

 • pałąk o średnicy 14mm wykonany z utwardzanej stali 
 • owalna poprzeczka zamka o podwyższonej odporności 
 • zamek krążkowy z 2 ryglami 
 • zamek umieszczony centralnie przeciwdziała próbom podważania 
 • zasuwana osłona chroniąca mechanizm zamka przed zabrudzeniem 
 • 3 klucze, z czego 1 wyposażony w diodę świecącą 
 • mocowanie FlexFrame-U 
 • wymiary wewnętrzne: 10.2cm x 29.2cm 
 • wymiary zewnętrzne: 16.5 x 36 cm x 4 cm
 • waga: 1,75 kg 

 

Key Safe Program

Key Safe Program - możliwość odzyskania zgubionego klucza!

To zapięcie jest objęte programem dzięki któremu rejestrując na stronie www.kryptonitelock.com numer seryjny używanego klucza lub zachowując go w innym bezpiecznym miejscu możemy odzyskać klucz. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia klucza można uzyskać zapasowy kontaktując się z producentem. 2 klucze wysyłane są bezpłatnie, kolejne za dodatkową opłatą.

ATPO ochrona antykradzieżowa Kryptonite

Anti-Theft Protection Offer (ATPO) - to ochrona antykradzieżowa od Kryptonite. W przypadku sforsowania przez złodzieja blokady Kryptonite, firma Kryptonite wypłaci nam odszkodowanie za skradziony rower. Wysokość odszkodowania zależna jest od klasy (stopnia bezpieczeństwa) zapięcia, którego użyliśmy.

Jest to usługa opcjonalna i żeby z niej skorzystać musimy się zarejestrować. Ochrona antykradzieżowa nie jest typowym ubezpieczeniem rowerowym - nie podlega pod żadną firmę ubezpieczeniową. Ofertą Anti-Theft Offer zarządza bezpośrednio Kryptonite. W celu skorzystania z usługi ATPO, należy w ciągu 30 dni od zakupu zapięcia Kryptonite zarejestrować się na stronie kryptonitelock.com. Następnie wypełnić dane w formularzu:

 • informacje o blokadzie (wraz z załączoną kopią paragonu/faktury)

 • numer klucza

 • informacje o pojeździe:

  • koszt zakupu (wraz z potwierdzeniem paragon/ faktura- ewentualnie aktualna wycena przerobionego lub używanego roweru wykonana przez dealera rowerów),

  • numer seryjny ramy roweru

  • zdjęcie roweru

 • informacja o ubezpieczeniu roweru (tylko w przypadku kiedy pojazd jest ubezpieczony)

 • Twoje dane kontaktowe

wysokość wypłacanej kwoty od Kryptonite w ramach ATPO

Kwoty wypłacane przez Kryptonite za skradziony rower, w ramach ochrony antykradzieżowej ATPO, w przypadku sforsowania przez złodzieja Zapięcia New U-lock Kryptonite Evolution.

Więcej informacji o ATPO Kryptonite pod poniższym linkiem:

https://alltheway.pl/content/30-kryptonite-ochrona-antykradziezowa-atpo

Ograniczona dożywotnia gwarancja Kryptonite

Producent Kryptonite wszystkim Klientom, którzy zakupili zapięcia w roku 2018 udziela ograniczonej, dożywotniej gwarancji. Gwarancja przysługuje pierwszemu właścicielowi zapięcia. Klient po zakupie zapięcia w ciągu miesiąca (30 dni od zakupu) musi zarejestrować zakupiony produkt na stronie: https://velo.pl/kryptonite-ograniczona-dozywotnia-gwarancja . W formularzu należy wypełnić następujące dane: imię, nazwisko, kod zapięcia oraz załączyć skan dowodu zakupu (paragon, faktura). Rejestracja jest obowiązkowa w przypadku chęci otrzymania dożywotniej gwarancji na zapięcie. Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z regulaminem usługi.

Dożywotnia gwarancja Kryptonite

Specyfikacja

Zapięcie Kluczyk
Waga 1,75 kg
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej) 8 poziom
Wielkość Long
Sold Secure Gold
Path: > > > Zapięcie New U-lock Kryptonite Evolution LS + uchwyt

Inne produkty