Zapięcie U-lock OnGuard Bulldog Mini DT 8015C

105,00 zł
Brutto

Zapięcie U-lock OnGuard Bulldog Mini DT 8015C został wykonany ze stali hartowanej w kompaktowej wersji Mini. To zapięcie ma poziom bezpeiczeństwa 70/100. Zapięcie jest zamykane na szyfr.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

OnGuard - zapięcia roweroweOnGuard BullDog

Zapięcie U-lock OnGuard Bulldog Mini DT 8015C to poręczna i lekka opcja dla rowerzystów ceniących sobie bezpieczeństwo swojego roweru. Zapięcie U-lock wyposażone zostały w mechanizm blokujący: X2P - Double Bolt - 2 zapadkowy. Bulldog Mini DT 8015C wyposażono w szyfr w technologii SBC. Pokrętała szyfru wykonano ze stali. U-lock w pełni ogumowany, co zabezpiecza zarówno ramę roweru jak i samo zapięcie przed porysowaniem.

OnGuard Bulldog Mini DT 8015C jest dość małym zapięciem, dzięki czemu zyskuje na niskiej wadze, jednak przypinanie roweru nie jest już tak komfortowe, jak w większych zapięciach. Świetnie sprawdzi się do przypinania samej ramy roweru( bez koła). Zapięcie w zestawie z linką, którą można objąć dodatkowo koła roweru. Idealnie pasuje do rowerów szosowych czy ostrych kół. Dzięki małym rozmiarom zyskuje na relatywnie niskiej wadze.

Zaokrąglony kształt zapięcia Bulldog NIMI wraz z centralnym otworem na klucz niwelują punkty podparcia do założenia dźwigni na zapięciu. Podwójnie gumowana poprzeczka chroni ramę roweru przed zarysowaniem. Grube wykończenie zapięcia zapewniają dodatkową ochronę przed obiciem przy upadku.

Cechy:

 • Mechanizm blokujący: X2P - Double Bolt - 2 zapadkowy
 • SBC kodowalny szyfr blokujący 
 • Materiał: Stal hartowana
 • Powłoki: Dwukrotnie gumowana poprzeczka szekli, grube końcówki zapięcia, w pełni ogumowany U-lock
 • Dodatki: Uniwersalny uchwyt do ramy o średnicy 20-42 mm
 • Poziom bezpieczeństwa: 70/100
 • Waga: 1.23 kg
 • Wymiary wewnętrzne:
  • Długość: 140 mm.
  • Szerokość: 90 mm.
  • Średnica: 13 mm.

X2P Double Bolt

X2P Double Bolt to mechanizm blokowania U-locka w pałąku z zamkiem. Pałąk jest blokowany z dwóch stron, by zabezpieczyć zapięcie przed rozciąganiem, ciągnięciem.

Mechanizm podwójnego blokowania U-locka X2PX2P podwójne ryglowanie zapięcia

SBC - kodowalny szyfr

SBC to mechanizm szyfrujący opatentowany przez OnGuard. Szyfr działa płynnie i zbudowany jest ze stalowych przekładni.Szyfr kodwalny SBC OnGuardSBC kodowalny szyfr OnGuard

Uchwyt QR do zapięcia

Uchwyt do zapięcia OnGuard mocowany do ramy roweru. Uchwyt pasuje do rur ramy o średnicy 22mm-80mm. Zapięcia jest uniwersalne, a konstrukcja pozwala na umieszczenie w różnych miejscach roweru. Uchwyt wykończony jest miękką gumą, by nie uszkodzić ramy roweru.

Uchwyt do zapięcia OnGuard

7290001283011

Opis

Zapięcie
Szyfr
Waga
1.23 kg
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej)
7 poziom
Wielkość
Mini

Zobacz także