Zapięcie U-lock OnGuard Bulldog Mini 8013

81,90 zł
Brutto

Zapięcie U-lock OnGuard Bulldog Mini 8013 został wykonany ze stali hartowanej w kompaktowej wersji Mini. To zapięcie o poziomie bezpeiczeństwa 63/100. Posiada zamek z cylindrem blokowania, dający więcej bezpieczeństwa przed niepożądanym otwarciem. Dzięki uchwytowi zapięcie można łatwo transportować na rowerze.

Skala bezpieczeństwa zapięcia 63/100

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

OnGuard - zapięcia roweroweOnGuard BullDog

Zapięcie U-lock OnGuard Bulldog Mini 8013 to poręczna i lekka opcja dla rowerzystów ceniących sobie bezpieczeństwo swojego roweru. Akcesoria rowerowe z serii Bulldog wyposażone zostały w mechanizm blokujący: X2P - Double Bolt - 2 zapadkowy. W zestawie jest 5 laserowo wycinanych kluczy z kodem, w tym 1 z małą lampką LED. U-lock OnGuard Bulldog Mini 8013 jest w pełni ogumowany, co zabezpiecza zarówno ramę roweru jak i samo zapięcie przed porysowaniem.

OnGuard Bulldog Mini 8013 jest dość małym zapięciem dzięki czemu zyskuje na niskiej wadze jednak przypinanie roweru nie jest już tak komfortowe jak w większych zapięciach. Świetnie sprawdzi się do przypinania samej ramy roweru( bez koła). Idealnie pasuje do rowerów szosowych czy ostrych kół.

Zaokrąglony kształt zapięcia Bulldog STD wraz z centralnym otworem na klucz niwelują punkty podparcia do założenia dźwigni na zapięciu. Podwójnie gumowana poprzeczka chroni ramę roweru przed zarysowaniem. Grube wykończenie zapięcia zapewniają dodatkową ochronę przed obiciem przy upadku.

Cechy:

 • Mechanizm blokujący: X2P - Double Bolt - 2 zapadkowy
 • Mechanizm bębenkowy: Z-Cylinder, Rodzaj Europejski
 • Materiał: Stal hartowana
 • Powłoki: Dwukrotnie gumowana poprzeczka szekli, grube końcówki zapięcia, w pełni ogumowany U-lock
 • Klucze: 5 laserowo wycinanych kluczy z kodem, w tym 1 z małą lampką LED
 • Dodatki: Uniwersalny uchwyt do ramy o średnicy 20-42 mm
 • Poziom bezpieczeństwa: 63/100
 • Waga: 0.80 kg
 • Wymiary wewnętrzne:
  • Długość: 140 mm.
  • Szerokość: 90 mm.
  • Średnica: 13 mm.

X2P Double Bolt

X2P Double Bolt to mechanizm blokowania U-locka w pałąku z zamkiem. Pałąk jest blokowany z dwóch stron by zabezpieczyć zapięcie przed rozciąganiem, ciągnięciem.

Mechanizm podwójnego blokowania U-locka X2PX2P podwójne ryglowanie zapięcia

Z-Cylinder

Z-Cylinder to mechanizm ochrony zamka, który zabezpiecza zamek przed atakiem typu BumpBlock™. Mechanizm zamka jest zamknięty w ultra-hartowanej stali dzięki czemu oprze się wierceniu czy ciągnięciu.

Z-Cylinder ochrona zamka OnGuardZ-Cylinder ochrona zamka OnGuard

Uchwyt QR do zapięcia

Uchwyt do zapięcia OnGuard mocowany do ramy roweru. Uchwyt pasuje do rur ramy o średnicy 22mm-80mm. Zapięcia jest uniwersalne, a konstrukcja pozwala na umieszczenie w różnych miejscach roweru. Uchwyt wykończony jest miękką gumą by nie uszkodzić ramy roweru.

Uchwyt do zapięcia OnGuard

5 kluczy w zestawie

OnGuard wyposażył zapięcie w 5 kluczy z których jeden posiada podświetlenie diodą.

5 kluczy w zestawie zapięcia OnGuard

7290001280133

Opis

Zapięcie
Kluczyk
Waga
0.80 kg
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej)
6 poziom
Wielkość
Mini
Sold Secure
Silver

Zobacz także