Zapięcie U-lock Kryptonite Keeper 12 LS

Kryptonite
720018997962

U-Lock Keeper LS z utwardzanej stali!  Jest to zapięcie które skutecznie zabezpieczy Twój rower przed kradzieżą. Jego cena sprawia, że jest bardzo chętnie kupowany. Biorąc pod uwagę cenę i bezpieczeństwo, jest to jedno z lepszych zapięć.

Skala bezpieczeństwa 5/10ATPO ochrona antykradzieżowa kryptonite

Więcej

dostępny

89,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Kryptonite

Jeśli zastanawiasz się czy wybrać mocną linkę czy jednego z najprostszych, ale też najlżejszych ulocków to wybór wydaje sie prosty. Ulock Keeper 12 LS zapewni dużo lepsze bezpieczeństwo od linii rowerowej. Zapięcie Keeper zostało wykonane z hartowanej stali grubości 12 mm. Jest to jeden z lżejszych ulocków na rynku. Świetnie sprawdzi się w mieście. Keeper LS poprzez swój dłuższy pałąk znacznie ułatwi nam przypinanie roweru. Daje możliwość przypięcia nawet dwóch rowerów. Nadaje się w miejsca o średnim stopniu bezpieczeństwa. Polecany do używania w mieście w większości rowerów, które nie przykuwają zbyt dużej uwagi.

U-lock Keeper LS posiada 12 mm pałąk który bije większość linek rowerowych. Pokryty jest gumową powłoką zabezpieczającą przed zarysowaniem ramy roweru. Wyposażony został w prosty zatrzaskowy uchwyt do roweru.

Specyfikacja:

 • pałąk o średnicy 12mm wykonany z utwardzanej stali 
 • pałąk z końcówką Bent Foot™
 • utwardzany kołnierz ochraniający zamek
 • zamek krążkowy z 1 ryglem
 • winylowa osłona
 • mocowanie zatrzaskowe
 • 2 klucze
 • wymiary wewnętrzne: 10.2cm x 29.2cm 
 • wymiary zewnętrzne: 13.5 podkowa ( lub 19 cm poprzeczka) x 34 cm x 3.3 cm
 • waga: 1.27 kg 

 

Key Safe Program

Key Safe Program - możliwość odzyskania zgubionego klucza!

To zapięcie jest objęte programem dzięki któremu rejestrując na stronie www.kryptonitelock.com numer seryjny używanego klucza lub zachowując go w innym bezpiecznym miejscu możemy odzyskać klucz. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia klucza można uzyskać zapasowy kontaktując się z producentem. 2 klucze wysyłane są bezpłatnie, kolejne za dodatkową opłatą.

ATPO ochrona antykradzieżowa Kryptonite

Anti-Theft Protection Offer (ATPO) - to ochrona antykradzieżowa od Kryptonite. W przypadku sforsowania przez złodzieja blokady Kryptonite, firma Kryptonite wypłaci nam odszkodowanie za skradziony rower. Wysokość odszkodowania zależna jest od klasy (stopnia bezpieczeństwa) zapięcia, którego użyliśmy.

Jest to usługa opcjonalna i żeby z niej skorzystać musimy się zarejestrować. Ochrona antykradzieżowa nie jest typowym ubezpieczeniem rowerowym - nie podlega pod żadną firmę ubezpieczeniową. Ofertą Anti-Theft Offer zarządza bezpośrednio Kryptonite. W celu skorzystania z usługi ATPO, należy w ciągu 30 dni od zakupu zapięcia Kryptonite zarejestrować się na stronie kryptonitelock.com. Następnie wypełnić dane w formularzu:

 • informacje o blokadzie (wraz z załączoną kopią paragonu/faktury)

 • numer klucza

 • informacje o pojeździe:

  • koszt zakupu (wraz z potwierdzeniem paragon/ faktura- ewentualnie aktualna wycena przerobionego lub używanego roweru wykonana przez dealera rowerów),

  • numer seryjny ramy roweru

  • zdjęcie roweru

 • informacja o ubezpieczeniu roweru (tylko w przypadku kiedy pojazd jest ubezpieczony)

 • Twoje dane kontaktowe

wysokość wypłacanej kwoty od Kryptonite w ramach ATPO

Kwoty wypłacane przez Kryptonite za skradziony rower, w ramach ochrony antykradzieżowej ATPO, w przypadku sforsowania przez złodzieja Zapięcia U-lock Kryptonite Keeper. ATPO przypadku tej blokady nie przewiduje odszkodowania za skradziony pojazd z napędem elektrycznym.

Więcej informacji o ATPO Kryptonite pod poniższym linkiem:

https://alltheway.pl/content/30-kryptonite-ochrona-antykradziezowa-atpo

Ograniczona dożywotnia gwarancja Kryptonite

Producent Kryptonite wszystkim Klientom, którzy zakupili zapięcia w roku 2018 udziela ograniczonej, dożywotniej gwarancji. Gwarancja przysługuje pierwszemu właścicielowi zapięcia. Klient po zakupie zapięcia w ciągu miesiąca (30 dni od zakupu) musi zarejestrować zakupiony produkt na stronie: https://velo.pl/kryptonite-ograniczona-dozywotnia-gwarancja . W formularzu należy wypełnić następujące dane: imię, nazwisko, kod zapięcia oraz załączyć skan dowodu zakupu (paragon, faktura). Rejestracja jest obowiązkowa w przypadku chęci otrzymania dożywotniej gwarancji na zapięcie. Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z regulaminem usługi.

Dożywotnia gwarancja Kryptonite

Specyfikacja

Waga 1.27 kg
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej) 5 poziom
Wielkość Long
Sold Secure Silver
Path: > > > Zapięcie U-lock Kryptonite Keeper 12 LS

Inne produkty