Kask Catlike - Mixino szosa/MTB

Catlike
8435354127806

Kask Catlike Mixino to topowy model marki Catlike, zarezerwowany dla tych, którzy poszukują najwyższej klasy sprzętu. Został tak zaprojektowany, aby zapewniać maksymalne bezpieczeństwo, najlepszą wentylację oraz komfort. Twoja jazda nigdy nie była bardziej bezpieczna, komfortowa, a przede wszystkim przyjemniejsza. Kask MIXINO to najlepszy mix innowacji, jakości i komfortu w małym, kompaktowym kasku. Przewyższa swojego bliźniaka WHISPERA o wagę i system termicznych materiałów OUTLAST. 

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

699,30 zł

-30%

999,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Catlike kaski rowerowe logo

Najważniejszą cechą kasku jest bezpieczeństwo, które ma zapewniać. Kask Catlike Mixino tak jak whisper jest wyposażony w technologię CES - Crash Energy Splitter, która ma za zadanie rozprowadzać energię w przypadku uderzenia w najefektywniejszy sposób, dlatego też kask wyposażony jest w tak liczne charakterystyczne owalne otwory wentylacyjne, działające jak struktura "plastra miodu".

Wyjątkowy projekt Catlike charakteryzują krzyżujące się włókna, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo. Każdy wstrząs obciąża więcej niż jedno włókno, co oznacza, że energia zderzenia jest rozkładana na wiele punktów i absorbowana w najbardziej wydajny sposób.

Kask Catlike Mixino ma wewnątrz siatkę z włókien aramidowych. Włókna aramidowe są używane w aeronautyce i balistyce ze względu na wysoką wytrzymałość. Wewnętrzna siatka z włókien aramidowych zapewnia lepszą ochronę w razie zderzenia, chroniąc całą strukturę kasku.

Dodatkowo firma Catlike zastosowała w swoich kaskach rewolucyjne użycie włókien GRAPHENE, dzięki którym możesz jeździć z jeszcze lżejszym i trwalszym kaskiem. Jego standard bezpieczeństwa określany jest na najwyższy.

System SEPR, czyli dodatkowe wzmocnienia na brzegach kasku, zapewnia  ochronę w przypadku zderzenia oraz spowalnia proces naturalnego zużycia kasku.

Jeśli chodzi o komfort użytkowania praktycznie nie czujesz, że jedziesz z kaskiem na głowie. Mixino powala całą konkurencję na kolana ważąć zaledwie 210 gram,czyli o 50 gram mniej niż whisper, a za dospasowanie do głowy odpowiedzialne jest zapięcie MPS eVo, które w idealny sposób sprawi, że Twój kask będzie leżał stabilnie na Twojej głowie. Posiada, aż 4 punkty dopasowania, które zapewniają maksymalne dopasowanie do ergonomii każdej głowy. 

Jedną z większych zalet tego kasku jest liczba otworów wentylacyjnych, jest ich aż 39. Dopiero w lato, podczas gorącego dnia będziesz mógł doświadczyć jak niesamowita jest wentylacja tego sprzętu.

Dodatkowo model Catlike Mixino charakteryzuje wykorzystanie materiałów OUTLAST, które zapewniają odpowiednią termikę głowy podczas jazdy. Technologia ta została zaprojektowana dla NASA, wykorzystuje materiały przemiany fazowej (PCM), które pochłaniają, przechowują i odprowadzają nadmiar energii, zapewniając optymalny komfort cieplny. Technologię Outlast®  zastosowano w wewnętrznej wkładce kasku. W przypadku gorąca, materiał absorbuje ciepło, aby poźniej w razie zmiany temperatury je uwolnić. Na pewno nie spocisz się, ani nie przeziębisz używając tego nakrycia głowy.

Jazda staje się bezpieczniejsza, bardziej komfortowa i przede wszystkim przyjemna. Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych wpasuje się w resztę Twojego stroju. Zamów Mixino już dziś. Każdy kolejny dzień może być tym, w którym doświadczysz wypadku, przegrzania, albo po prostu niewygodnej jazdy. Zmień to!

Technologie zastosowane w kasku Mixino

Chcesz poznać swój rozmiar? Wejdź tutaj!

Tabela rozmiarow:

RozmiarObwód głowyWaga
SM52-54cm200gr
MD55-57cm210gr
LG58-60cm230gr

Specyfikacja

Waga0.200 kg
Path: > > > Kask Catlike - Mixino szosa/MTB

Inne produkty