Look Bloki KEO GRIP GREY 4,5 Powiększ

Bloki Look KEO GRIP szare 4,5st

Look
3611720061553

Antypoślizgowe bloki do pedałów Keo Grip! 3 rodzaje wpięcia z  pamięcią ustawień pozwalającą zapamiętać regulację bloków!

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

64,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Look producent pedałów zatrzaskowych logo

Bloki do pedałów Keo Grip są w 100% kompatybilne z wszystkimi butami szosowymi na rynku. Wyposażone są w klip, umieszczony w centralnej części bloku, który ma za zadanie zapamiętać poprzednią pozycję bloku przy wymianie. Polepszono bloki Keo poprzez pokrycie gumową warstwą miejsca styku, co zdecydowanie ułatwia chodzenie. Bloki są produkowane w trzech różnych kolorach, odpowiednio w zależności od luzu roboczego: w kolorze czarnym – 0st, w kolorze szarym – 4,5st, oraz w kolorze czerwonym – 9st. 

Cechy:

  • Materiał: kompozyt, guma
  • Luz Roboczy: 0st , 4.5st , 9st
  • Duża powierzchnia podparcia
  • Waga: 68g
  • Przyczepność: pasy antypoślizgowe ułatwiają chodzenie

Firma LOOK

Krokiem milowym w rozwoju kolarstwa było wynalezienie pedałów zatrzaskowych. W 1983 roku firma LOOK opatentowała takie rozwiązanie. Koncepcja powielająca zasady zatrzasków narciarskich, wyniosła firmę na wyżyny i uczyniła światowym liderem w produkcji pedałów zatrzaskowych. To jedna z najbardziej innowacyjnych firm na rynku.

Francuska firma Look ma swoją siedzibę w miejscowości Nevers. Stoi na podium światowym w produkcji pedałów do rowerów szosowych, a także jest liderem na rynku producentów części karbonowych. 
Firma ta istnieje od 27 lat na rynku rowerowym. Produkty firmy Look zawierają najwyższe standardy. Przeznaczone zarówno dla zawodowców (1985 Bernard Hinault-wygrał swój piąty Tour de France na automatycznych pedałach. 1986 Greg Lemond – pierwszy zwycięzca Tour de France na ramie karbonowej), jak i amatorów – miłośników jazdy na rowerze. Twarzą firmy w latach 90-tych był Laurent Jalabert, który z marką Look odnosił dziesiątki zwycięstw na całym świecie, a po przejściu na sportową emeryturę w 2002 roku, stał się konsultantem w dziale innowacji nowych produktów.

Polityka w dziedzinie badań i rozwoju, zapewniły firmie nagrodę INPI za jedną z najbardziej innowacyjnych małych i średnich firm francuskich w 2009 roku. LOOK również zdobył 4 razy nagrodę "Rower Roku" we Francji; był kilkakrotnie nagrodzony Gwiazdą Projektowania oraz uzyskał nagrodę IF Design w Niemczech w 2010 roku.

LOOK posiada niezrównane doświadczenie i wiedzę w zakresie projektowania i produkcji węglowej.

Specyfikacja

Waga70 g
Path: > > > > Bloki Look KEO GRIP szare 4,5st