Bloki Look KEO CLEAT 9st

54,90 zł
Brutto

Look Keo Cleat - bloki do pedałów szosowych Look! 3 warianty pływaka pęknięć, pamięć pozycji, bezpieczne wyjście! Już teraz możesz zdobyć produkt lidera produkcji i jednej z najbardziej innowacyjnych firm na rynku!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Look producent pedałów zatrzaskowych logo

Bloki Keo Cleat firmy Look o dużym obszarze wsparcia! Standard Keo został opracowany w celu zmniejszenia wagi i uproszczeniu zespołu blok-pedał przy jednoczesnym zachowaniu kompatybilnosci ze wszystkimi butami na rynku. Funkcja kinematyczna jest identyczna ze standardami pedałów DELTA. 

Cechy: 

  • Waga 68g para
  • Wykonanie: tworzywo sztuczne
  • Przeznaczenie: pedały szosowe
  • Możliwość regulacji przód/tył
  • Pamięć pozycji
  • 3 warianty pływaka pęknięć
  • Bezpieczne wyjście

Firma LOOK

Krokiem milowym w rozwoju kolarstwa było wynalezienie pedałów zatrzaskowych. W 1983 roku firma LOOK opatentowała takie rozwiązanie. Koncepcja powielająca zasady zatrzasków narciarskich, wyniosła firmę na wyżyny i uczyniła światowym liderem w produkcji pedałów zatrzaskowych. To jedna z najbardziej innowacyjnych firm na rynku.

Francuska firma Look ma swoją siedzibę w miejscowości Nevers. Stoi na podium światowym w produkcji pedałów do rowerów szosowych, a także jest liderem na rynku producentów części karbonowych. 
Firma ta istnieje od 27 lat na rynku rowerowym. Produkty firmy Look zawierają najwyższe standardy. Przeznaczone zarówno dla zawodowców (1985 Bernard Hinault-wygrał swój piąty Tour de France na automatycznych pedałach. 1986 Greg Lemond – pierwszy zwycięzca Tour de France na ramie karbonowej), jak i amatorów – miłośników jazdy na rowerze. Twarzą firmy w latach 90-tych był Laurent Jalabert, który z marką Look odnosił dziesiątki zwycięstw na całym świecie, a po przejściu na sportową emeryturę w 2002 roku, stał się konsultantem w dziale innowacji nowych produktów.

Polityka w dziedzinie badań i rozwoju, zapewniły firmie nagrodę INPI za jedną z najbardziej innowacyjnych małych i średnich firm francuskich w 2009 roku. LOOK również zdobył 4 razy nagrodę "Rower Roku" we Francji; był kilkakrotnie nagrodzony Gwiazdą Projektowania oraz uzyskał nagrodę IF Design w Niemczech w 2010 roku.

LOOK posiada niezrównane doświadczenie i wiedzę w zakresie projektowania i produkcji węglowej.

3700321688082

Opis

Waga
68 g