Pedały zatrzaskowe Look Keo Easy Plus Czarny

Look
3611720072894

Pedały LOOK KEO Easy Plus przeznaczone dla każdego, kto szuka prostego, niezawodnego systemu! Jest to podstawowy model z rodziny Keo. Korpus wykonany z włókna szklanego. Wysoki poziom komfortu użytkowania i efektywności dzięki dużej powierzchni styku pedała z blokiem. Zalecane dla początkujących.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

155,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Look producent pedałów zatrzaskowych logo

Look Keo Easy Plus to pedały przeznaczone dla początkujących kolarzy. Pedały są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi butami na rynku. Model Plus wyposażono w regulację siły wypięcia w zakresie 8-12 Nm. Wpinanie oraz wypinanie jest wygodne i bezpieczne. Bloki przykręcane do butów są w zestawie. W zestawie występują bloki szare, do dokupienia także pozostałe rodzaje bloków. Producent zastosował możliwość regulacji siły wypięcia w zakresie 8-12 Nm

Stabilność

Stabilność i dobry transfer energii uzyskano dzieki dużej powierzchni pedałów szosowych Keo Easy.

Niska waga 142 g

Znakomity stosunek ceny do masy został osiągnięty dzięki wykorzystaniu kompozytów.

Siła wypięcia 8 - 12 Nm

To idealne rozwiązanie dla początkujących! Siła 8Nm pozwala na komfortowe i bezpieczne wypięcie buta. 

Cechy:

  • Włókno szklane o wysokiej odporności naładowanej poliamidem.
  • Ten materiał jest tańszy od włókna węglowego i tworzy korpus odporny na światło.
  • Dostarczany z szarym blokiem i 6 śrubami (5x11 mm) oraz podkładką
  • Pedały posiadają regulację twardości wypięcia buta.
  • Przeznaczone do jazdy rowerem szosowym
  • Stabilność
  • Waga pedałów 142g (346g para z blokami i śrubami)
  • Luz boczny bloków  4,5° ( szare) w zestawie - Keo Cleat

Firma LOOK

Krokiem milowym w rozwoju kolarstwa było wynalezienie pedałów zatrzaskowych. W 1983 roku firma LOOK opatentowała takie rozwiązanie. Koncepcja powielająca zasady zatrzasków narciarskich, wyniosła firmę na wyżyny i uczyniła światowym liderem w produkcji pedałów zatrzaskowych. To jedna z najbardziej innowacyjnych firm na rynku.

Francuska firma Look ma swoją siedzibę w miejscowości Nevers. Stoi na podium światowym w produkcji pedałów do rowerów szosowych, a także jest liderem na rynku producentów części karbonowych. 
Firma ta istnieje od 27 lat na rynku rowerowym. Produkty firmy Look zawierają najwyższe standardy. Przeznaczone zarówno dla zawodowców (1985 Bernard Hinault-wygrał swój piąty Tour de France na automatycznych pedałach. 1986 Greg Lemond – pierwszy zwycięzca Tour de France na ramie karbonowej), jak i amatorów – miłośników jazdy na rowerze. Twarzą firmy w latach 90-tych był Laurent Jalabert, który z marką Look odnosił dziesiątki zwycięstw na całym świecie, a po przejściu na sportową emeryturę w 2002 roku, stał się konsultantem w dziale innowacji nowych produktów.

Polityka w dziedzinie badań i rozwoju, zapewniły firmie nagrodę INPI za jedną z najbardziej innowacyjnych małych i średnich firm francuskich w 2009 roku. LOOK również zdobył 4 razy nagrodę "Rower Roku" we Francji; był kilkakrotnie nagrodzony Gwiazdą Projektowania oraz uzyskał nagrodę IF Design w Niemczech w 2010 roku.

LOOK posiada niezrównane doświadczenie i wiedzę w zakresie projektowania i produkcji węglowej.

Specyfikacja

Waga240 g
Path: > > > > Pedały zatrzaskowe Look Keo Easy Plus Czarny