Kask Catlike Olula szosa MTB

Catlike

Kask Catlike Olula zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę. System regulacji jest prosty w obsłudze i zapewnia doskonałe dopasowanie do głowy o każdym kształcie.

Więcej

599,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Catlike kaski rowerowe logo

Przygotuj się na komfort! Kask Catlike Olula to młodsza siostra topowego Mixino. Rozbudowany system dopasowywania zapewni Ci wygodę. Natomiast zaawansowana technologia zatroszczy się o bezpieczeństwo. Dużym atutem kasku Catlike Olula jest niska waga.

Tabela rozmiarów:

  • SM 54-56 cm 250g
  • MD 57-59 cm 270g
  • LG 60-62 cm 300g

Wymienne paski

Teraz wymiana paska jest łatwa i szybka! Umożliwia to utrzymanie w czystości elementu, który pochłania najwięcej potu. Taśmy możesz również wymienić, aby konkretnym kolorem podkreślić charakter Twojego kasku.

Boisz się owadów? Teraz już nie musisz.

Męczy Cię wyjmowanie owadów, które wpadają do kasku podczas jazdy? Dzięki specjalnej membranie kask Catlike Olula chroni Cię przed niechcianymi gośćmi.

Thermy-tex

Wyściółka antybakteryjna Thermy-tex chroni Twój kask przed rozwijaniem się na nim bakterii, roztoczy i pleśni, co skutecznie eliminuje brzydkie zapachy. Szybko wchłania pot. Wyściółkę można też czyścić (maksymalna temperatura wody – 30 stopni C), szybko wysycha.

System MPS eVo (Multi Position System Evolution) 4 w 1

Innowacyjny system umożliwiający regulację 4 punktów, dzięki czemu zyskasz ogromny komfort noszenia. Kask Catlike Olula doskonale dopasuje się do każdej głowy.

  • Obwód

Tylna regulacja pozwala dopasować kask z dokładnością do milimetra, co pozwala uzyskać doskonałą stabilność i maksymalny komfort.

  • Kształt głowy

Skrzydełka boczne są wymienne i świetnie dopasowują się do strefy czaszkowej bez różnicy na kształt głowy (owal, elipsa, podłużna). Przy głowach okrągłych zaleca się rezygnację ze skrzydełek.

  • Głębokość 

W kasku Catlike Olula możliwa jest również regulacja głębokości. Zapobiega to zbyt dużemu naciskowi na potylicę i całą czaszkę.

  • Tył

Tylne podpory również są regulowane, aby wyeliminować ucisk na centralną część odcinka szyjnego.

Rozbudowane systemy bezpieczeństwa!

Firma Catlike wykorzystała lata doświadczenie i opracowaną technologię do stworzenie lekkiego, komfortowego kasku Olula, w którym możesz czuć się bezpiecznie!

CES (Crash Energy Splitter)

Unikatowa konstrukcja Kasku Catlike Olula nie dotyczy tylko estetyki, ale również bezpieczeństwa. Podczas uderzenia energia rozprowadzana jest w najbardziej efektywny sposób. Z tego też powodu kask posiada tak dużo otworów wentylacyjnych. Pozwala to osiągnąć strukturę „plastra miodu”. Dodatkowo bezpieczeństwo podnoszą krzyżujące się włókna, gdyż podczas wstrząsu energia rozkłada się na wiele punktów, co absorbuje ją w bardzo wydajny sposób.

SAS (Shock Absorption System)

W przypadku zderzenia, dzięki specjalnej budowie, kask doskonale pochłania energię wstrząsu.


LNP (Low Nape Protection)

Kaski Catlike Olula są specjalnie zbudowane w dolnej tylnej części. Specyficzna struktura stworzona została, by chronić delikatną część naszego ciała jaką jest kark i potylica.


Wentylacja

Głowa jest głównym czujnikiem temperatury ciała. Za wysoka temperatura może dać objawy zmęczenia, dlatego prawidłowy przepływ powietrza to podstawa. Dzięki badaniom naukowym firmie Catlike udało sie opracować sposób rozmieszczenia otworów w taki sposób, aby zachować optymalną temperaturę ciała. 

Path: > > > Kask Catlike Olula szosa MTB

Inne produkty