Obniżka! Szczotka Green Oil Powiększ

Szczotka do czyszczenia roweru Green Oil

Green Oil
5060181320101

Ergonomiczna i naturalna Szczotka Green Oil!

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

44,90 zł

-5,00 zł

49,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Myjąc rower, oszczędzasz las! Jak?

Szczotka Green Oil powstała w wyniku zapotrzebowania na wysokiej klasy produkt o tradycyjnym charakterze. To zarazem pierwszy produkt rowerowy, którzy otrzymał certyfikat FSC (Forestry Stewardship Council). Certyfikat ten gwarantuje, że pozyskanie drewna do produkcji nie wiąże się ze skutkami ubocznymi dla środowiska.

Szczotka Green Oil jest:

  • Wyprodukowana w UK
  • Wyposażona w ergonomiczną drewnianą rączkę, z drewna pochodzącego z legalnego źródła
  • Wyposażona we włosie pochodzenia roślinnegoZaprojektowana, by służyć przez długie lata


Do czego służy szczotka Green Oil?
Mechanicznie usuwa brud z napędu, służy również do czyszczenia kół oraz sięga w trudno dostępne miejsca. Spełnia dwie funkcje: tradycyjnej szczotki do mycia i kła do czyszczenia przestrzeni między zębatkami kasety. Typowe szczotki rowerowe mają niewygodne, plastikowe uchwyty, niejednokrotnie zaostrzone w wyniku częstego użytkowania. Szczotka Green Oil posiada masywny, szeroki uchwyt i długie włosie – na tyle długie, żeby sięgać nawet pomiędzy największe zębatki. Do szorowania brudnej kasety nadaje się idealnie.


Na początku włosie może być zbyt twarde dla lakierowanych ram, ale kilkukrotne czyszczenie napędu – kasety, zębatek korby, łańcucha – zmiękczy jego końce. Jest ono pochodzenia roślinnego, w przeciwieństwie do plastikowych włosów szczotek innych producentów. Jest wytrzymałe na tyle, by długo służyć, ale można spodziewać się kilku luźnych włosów wypadających po pierwszym użyciu. To normalny proces i jest związany ze sposobem produkcji. 

Szczotka Green Oil posiada na końcu trzonka kolec, służący do zeskrobywania brudu z kółek przerzutki. Ponadto włosie nie zapycha się szybko brudem i zaprojektowano je tak, by miało maksymalną trwałość. Ta szczotka ma służyć latami – wymaga to mniejszych nakładów na transport i wiąże się z oszczędnością paliwa i twojego czasu. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału promocyjnego!

https://www.youtube.com/watch?v=NpJJcNtzfms#t=24

Path: > > > > Szczotka do czyszczenia roweru Green Oil

Inne produkty