Przyrząd Finish Line Chain Cleaner do czyszczenia łancucha

101,90 zł
Brutto

Finish Line Chain Cleaner  to szybki, skuteczny i łatwy w użyciu przyrząd do czyszczenia łańcucha. Czyści bez konieczności zdejmowania łańcucha z roweru! Zamontujesz go w ciągu 60 sek. Jeśli chcesz zadbać o żywotność napędu - czyść regularnie łańcuch i zębatki!

Finish Line oleje i smary do roweru
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Przyrząd Finish Line Chain Cleaner do czyszczenia łańcucha oparty na konstrukcji składającej się z 3 obrotowych szczotek. Szczotki docierają do każdego ogniwa łańcucha i z bloku osuszającego kieruje łańcuch ku górze pod kątem 30®, gdzie usuwane są resztki brudu i odtłuszczacza. Dobrym pomysłem wprowadzonym przez Finish Line jest magnes przyciągający metalowe opiłki znajdujące się na łańcuchu, które powstają w trakcie pracy zespołu napędowego i znacznie zmniejszają jego żywotność. Korpus przyrządu jest wykonany z wysokiej jakości plastiku, uchwyt do przytrzymywania w czasie czyszczenia można swobodnie zdejmować i zakładać. 

Finish Line Chain Cleaner to świetne narzędzie do czyszczenia łańcucha. Narzędzie zalecamy używać z odtłuszczaczami Finish Line, które nie wysuszą łańcucha jak denaturat czy rozpuszczalnik. Zaleca się czyszczenie łańcucha raz/dwa razy na miesiąc w zależności od ilości przejechanych km. Finish Line Chain Cleaner pozwoli utrzymać łańcuch w czystości a więc przedłuży jego żywotność a po nasmarowaniu zmniejszy tarcie i przedłuży życie całego napędu.

Jak czyścić łańcuch rowerowych przy pomocy Finish Line Chain Cleaner?

Czyszczenie łańcucha rowerowego przyrządem Finish Line Chain Cleaner

Czyszczenie łańcucha rowerowego przyrządem Finish Line Chain Cleaner

Porównanie środków czyszczących do roweru Finish Line
036121151109

Zobacz także