Lampka przednia Lezyne Micro Drive 500 XL

Lezyne
4712805989805

Lampka rowerowa Lezyne Micro Drive 500 XL to połączenie wszystkiego, co najlepsze. Lampka świeci bardzo jasno jakości  solidnie wykończona, moc dopasujesz do warunków jazdy. Ładowana na USB. Bardzo mocny strumień światła zapewni świetną widoczność na drodze i oświetli drogę.

Więcej

269,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Lampka rowerowa Lezyne Micro Drive 500 XL jest wydajna i wielozadaniowa. Sprawdzi się podczas krótkiej przejażdżki po mieście, nocnej wyprawy oraz krajoznawczej wycieczki. Została wykonana z wysokiej jakości aluminium, a dodatkowe elementy powstały z wytrzymałego materiału kompozytowego.

Maksymalna moc świecenia to aż 500 lumenów. Lampka rowerowa Lezyne Micro Drive 500 XL posiada osiem trybów świecenia, co jest kolejnym potwierdzeniem jej uniwersalności. W zależności od warunków możesz dopasować moc świecenia. Posiada możliwość przejścia w tryb ekonomiczny na najmocniejszym trybie. Teraz nie musisz wybierać między czasem świecenia i mocą. Diody zastosowane w lampce rowerowej Lezyne Micro Drive 500 XL świecą bardzo jasnym światłem. Zwiększa to jej efektywność. Wiązka światła jaką daje równomiernie oświetla drogę.

Funkcja pamięci ułatwi korzystanie z oświetlenia. Nie musisz pamiętać, który tryb sprawdzał się najlepiej. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu lampka Lezyne Micro Drive 500 XL będzie pracować w trybie, w którym była ostatnio używana. Oświetlenie ładowane jest za pomocą USB. Dlatego nie musisz pamiętać o bateriach i specjalnych ładowarkach. Wystarczy podłączyć ją do komputera lub powerbanku.

Specyfikacja:

 • Moc: 500 lumenów
 • Kąt świecenia: 180°
 • 3 tryby pracy:
  • stały, mocny - 1 godzina 45 minut,
  • stały, średni - 3 godziny 30 minut,
  • stały, ekonomiczny - 7 godzin 45 minut,
  • stały, niski - 35 godzin,
  • migający powoli - 14 godzin,
  • migający szybko - 14 godzin,
  • pulsujący - 13 godzin,
  • stały, wysoki  - 1 godzina
 • Materiał: kompozyt
 • Wodoodporna: tak
 • Waga: 118g
 • Akumulator: litowo-jonowy ładowany za pomocą USB (bez dodatkowych kabli)
 • Czas ładowania: 2 godziny
 • Uchwyt: uniwersalny uniwersalny na kierownicę (również aero)
 • Wskaźnik mocy baterii.

Lezyne_500XL_czas_swiecenia

Specyfikacja Lezyne Micro Drive 450XL

Instrukcja obsługi lampki Lezyne Micro Drive 500XL

 Aluminiowa konstrukcja

Zapewnia lekkość i funkcjonalność oraz elegancki wygląd lampki. Wysoka precyzja wykonania, dzięki zastosowaniu w produkcji maszyn typy CNC.

Aluminium

 Elementy wykonane z kompozytu

Wzmocnione włókna węglowe dające wysoką wytrzymałość, odporność na zużycie oraz długi czas użytkowania.

CNC Obróbka CNC

Obrabianie aluminium CNC sprawia, że lampka jest wykonana bardzo solidnie i precyzyjnie, co pozwoli Ci cieszyć się nią przez długi czas. 

 Tryb pamięci


Czy pamiętasz, który tryb sprawdza Ci się najlepiej? Od teraz nie musisz tego zapamiętywać! Po włączeniu lampki, uruchomi się ona na ostatnim używanym trybie pracy.

 Zastosowanie MOR (Maximum Optical Reflection)

Kolejny element maksymalizujący wydajność diody LED! Dzięki zastosowanej technologii lustrzanego wykończenia oraz parabolicznych reflektorów lampki Lezyne święcą jaśniej! Dodatkowo jednolita wiązka światła równomiernie oświetla przed nami drogę, niezależnie z bliska czy daleka.

 Inteligentny system ładowania

Z lampką Lezyne nie musisz się zastanawiać, ile mocy jej zostało. Dzięki zintegrowanemu przyciskowi, który podświetla się na czerwono lub zielono, doskonale wiesz, kiedy Twoja lampka potrzebuje ładowania!

  Ładowanie USB

Możesz już zapomnieć o tradycyjnych bateriach! Lampki Lezyne ładowane są za pomocą USB. Aby ją naładować wystarczy tylko podłączyć ją do komputera, ładowarki do telefonu albo powerbanka.

  Odporna na warunki atmosferyczne!

Dzięki precyzyjnej konstrukcji lampka Lezyne świetnie sprawdzi się wszędzie i o każdej porze. Teraz nie musisz się martwić! Twoja lampka nie uszkodzi się od jazdy podczas deszczu. Dodatkowo produkty Lezyne wyposażone są w bardzo solidne uszczelki, dlatego wnętrze lampki pozostaje suche!

  Duże pole widzenia!

Szeroki kat świecenia to podstawa! Dzięki niemu widzimy nie tylko drogę bezpośrednio przed nami, ale też np. pobocze. Dodatkowo zapewnia nam to bezpieczeństwo. Kąt świecenia w lampce Lezyne to aż 180 stopni, dlatego samochód zauważy nas, nawet jak będziemy do niego bokiem (np. podczas włączania się do ruchu lub skręcania)!

Race Mode Tryb wyścigowy


Jeśli szukasz kompromisu między super jasnym i intensywnym trybem świecenia „overdrive” a wariantem ekonomicznym to tryb wyścigowy sprawdzi Ci się doskonale! Świeci mocno, a jednocześnie pozwala jechać dłużej na jednym ładowaniu.

Specyfikacja

ZasilanieUSB
Waga118g
Path: > > > > Lampka przednia Lezyne Micro Drive 500 XL