Lampka przednia Lezyne Deca Drive XL 800 lumenów

Lezyne
4712805981106

Lampka Lezyne Deca Drive 800 XL dopracowana w każdym szczególe: wodoodporna, o mocy 800 lum 16 trybach pracy z różną mocną świecenia przez co świetnie sprawdzi się w róźnych warunkach. Lampka Lezyne zapewni widoczność przy kącie 180°. Z tą lampką dopasujesz strumień światła do miasta jak i w nieoświetlonym terenie.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

389,00 zł

-270,00 zł

659,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Oświetlenie rowerowe Lezyne Deca Drive 800XL Łączy w sobie cztery cechy: precyzyjne wykonanie, dzięki zastosowanym technologiom, wysokie parametry świecenia wraz z niskie zużycie baterii, funkcjonalność i praktyczność lampki w różnych sytuacjach, niezawodność i trwałość.

Lampka przednia Lezyne Deca Drive 800XL posiada obudowę wykonaną z aluminum w technologii CNC. Lampka wyposażona w technologię zarządzania energią dając stałe 800 lumenów światła. Oświetlenie Lezyne oferuje szybkie przełączanie między programami świecenia z mocnego na ekonomiczny. Łatwo można dopasować światło do warunków, przez co wjezdźając do miasta można zmniejszyć światło by nie oślepiać innych uczestników ruchu. Lampka posiada wskaźnik zużycia baterii w przycisku włączającym. Lampka Deca Drive 800 XL została wyposażona w bardzo stabilny uchwyt do roweru Composite Matrix.

Jazda w nocy, jazda w ciężkich warunkach, w ulicznym zgiełku, w deszczu, podczas mrozu, upału, dla Lezyne Deca Drive to nic niezwykłego, sprawdzi się doskonale!

Akcesoria rowerowe Lezyne nie zawiodą Cię w żadnych warunkach!

CECHY

 • Ładowana przez USB (kompatybilny z gniazdem i portem USB)
 • Uchwyt na kierownicę w komplecie (25,4mm / 31,8mm)
 • Max. moc oświetlenia: 800 lumenów
 • 6 trybów świecenia:
  • stały 800 lm - 1.5 godziny
  • enduro 400 lm - 3 godziny
  • blast 700 lm - 2 godziny
  • ekonomiczny 250 lm - 6 godzin
  • migający 350 lm - 6.5 godziny
  • migający 150 lm - 21 godzin
 • Bateria: akumulator LIR18650 2 Cell
 • Czas ładowania: 12 godzin (1A) / 6 godzin (2A)
 • Waga: 265 g

TECHNOLOGIE:

  ALUMINIUM CONSTRUCTION - aluminiowa konstrukcja lampek. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją, z obrabianego CNC aluminium. Zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

   COMPOSITE MATRIX -  Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym do tworzenia trwałych i mocnych komponentów.
    
  CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Elementy w całości wykonane są z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała

  SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej. Zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.             

  WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampach Lezyne LED.             

  CLIP-ON SYSTEM - to opatentowany, o podwójnym przeznaczeniu, uniwersalny system mocowania.

  CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

  INFINITE LIGHT - W światłach Lezyne LED, zostały użyte wysokiego standardu i jakości akumulatory litowo-jonowe. Pomocnicze baterie są dostępne w sprzedaży, co pozwala zawodnikom szybko i łatwo wymieniać baterie, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

  MOR OPTICS - Oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło. Reflektor ten w połączeniu z przednią soczewką tworzy jednolity wzór wiązki świetlnej, oświetlając teren w sposób równomierny zarówno z bliska, jak i z daleka.

  INTELLIGENT POWER INDICATOR - Wskaźnik mocy i ładowania jest zintegrowany z przyciskiem zasilania na lampce LED. Zielona i czerwona dioda wskazuje poziom baterii podczas użytkowania i ładowania.

  USB RECHARGEABLE - ładowarka na USB. Wszystkie światła Lezyne LED posiadają porty USB. Dołączony kabel do ładowania jest kompatybilny zarówno z gniazdkiem jak i portem USB komputera.

  RACE MODE - Alternatywny tryb zasilania, pomiędzy trybem Blast i Economy za pomocą jednego naciśnięcia przycisku zasilania.


zasięg świecenia lampki Deca Drive XL 800


Specyfikacja

Zasilanie USB
Path: > > > > Lampka przednia Lezyne Deca Drive XL 800 lumenów