Smar rowerowy Green Oil Ecogrease 100ml

32,90 zł
Brutto

Wolny od chemikaliów smar rowerowy Green Oil Ecogrease 100ML!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Nie zawiera PTFE, w trosce o Twojego mechanika!

Smar Ecogrease znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zwykle nakładasz smar stały. Fachowcy wiedzą, że najlepiej nakłada się go palcami, dlatego do jego produkcji nie stosujemy Teflonu / PTFE ani substancji ropopochodnych. Dzięki temu skóra dłoni nie jest narażona na zły wpływ chemikaliów innych smarów.

W czasie targów pewien dżentelmen podszedł do stoiska Green Oil i spytał, jaki jest sekret składu, że Ecogrease jest tak odporny na warunki pogodowe. Smar, którego użył na zamknięciu do szopy rowerowej, po roku był w stanie nienaruszonym, pomimo angielskiej aury! To dzięki specjalnym ekstraktom roślinnym jest wytrzymały i zapewnia długotrwałe smarowanie.

Smar Ecogrease jest biodegradowalny – po zużyciu, by ulec rozkładowi, potrzebuje ciepła, wilgotności I bakterii żyjących w ziemi.

Kiedy stosować Ecogrease?

Smar jest idealny dla łożysk tocznych, ale również dla elementów, które głównie pozostają w spoczynku. Dla przykładu: szpilki zacisków kół lub gwint jarzma sztycy. Ponadto wszelkie gwinty I sama sztyca również wymagają obecności smaru stałego.

Smar nie powinien być stosowany na łańcuch, ponieważ łatwo przyciąga brud. No chyba, że masz łańcuch całkowicie osłonięty. Ecogrease jest najlepszy w przypadku elementów, których nie ruszasz zbyt często . Powstrzymuje też zjawisko samoistnego łączenia się metali na zimno. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału promocyjnego!

https://www.youtube.com/watch?v=NpJJcNtzfms#t=24

5060181320057

Zobacz także