Smar rowerowy Green Oil Ecogrease 100ml Powiększ

Smar rowerowy Green Oil Ecogrease 100ml

Green Oil
5060181320057

Wolny od chemikaliów smar rowerowy Green Oil Ecogrease 100ML!

Więcej

32,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Nie zawiera PTFE, w trosce o Twojego mechanika!

Smar Ecogrease znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zwykle nakładasz smar stały. Fachowcy wiedzą, że najlepiej nakłada się go palcami, dlatego do jego produkcji nie stosujemy Teflonu / PTFE ani substancji ropopochodnych. Dzięki temu skóra dłoni nie jest narażona na zły wpływ chemikaliów innych smarów.

W czasie targów pewien dżentelmen podszedł do stoiska Green Oil i spytał, jaki jest sekret składu, że Ecogrease jest tak odporny na warunki pogodowe. Smar, którego użył na zamknięciu do szopy rowerowej, po roku był w stanie nienaruszonym, pomimo angielskiej aury! To dzięki specjalnym ekstraktom roślinnym jest wytrzymały i zapewnia długotrwałe smarowanie.

Smar Ecogrease jest biodegradowalny – po zużyciu, by ulec rozkładowi, potrzebuje ciepła, wilgotności I bakterii żyjących w ziemi.

Kiedy stosować Ecogrease?

Smar jest idealny dla łożysk tocznych, ale również dla elementów, które głównie pozostają w spoczynku. Dla przykładu: szpilki zacisków kół lub gwint jarzma sztycy. Ponadto wszelkie gwinty I sama sztyca również wymagają obecności smaru stałego.

Smar nie powinien być stosowany na łańcuch, ponieważ łatwo przyciąga brud. No chyba, że masz łańcuch całkowicie osłonięty. Ecogrease jest najlepszy w przypadku elementów, których nie ruszasz zbyt często . Powstrzymuje też zjawisko samoistnego łączenia się metali na zimno. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału promocyjnego!

https://www.youtube.com/watch?v=NpJJcNtzfms#t=24

Path: > > > > Smar rowerowy Green Oil Ecogrease 100ml

Inne produkty