Selle Royal FREEWAY FIT 60st. męskie

Selle Royal
8021890411198

Siodło Selle Royal CLASSIC MODERATE 60st. FREEWAY FIT męskie jest wykonane ręcznie. Ten model został opracowany dzięki specjalnej piance z pamięcią kształtu Slow Foam Fit. Powoduje ona redukcję wstrząsów i wibracji w punktach styku, poprawiając krążenie krwi, a inteligentne rozmieszczenie wyściółki pozwala na ograniczonie wagi siodła.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

149,90 zł

Płatności

Więcej informacji

CLASSIC

Komfortowa jazda. Nasze siodełko jest wypełnione Royalgel, doskonałym żelem poliuretanowym zapewniającym najwyższy poziom komfortu poprzez 40% redukcję nacisku na wrażliwe miejsca ciała.

POZYCJA ŚREDNIO-NACHYLONA 60°

Rowerzysta zazwyczaj siedzi na siodle z kręgosłupem pod kątem 60 stopni. Ta pozycja kontynuuje ruch wagi jeźdźca i obszaru kości siedzenia wgłąb siodła na szerszą jego część.

CECHY:

  • Wymiary: 273mm x 160mm
  • Technologia: Slow Foam Fit
  • Foam Matrix - pianka  zwiększająca elastyczność
  • Integrated Clip System 

TECHNOLOGIE:

INTEGRATED CLIP SYSTEM

Opatentowany system klip umieszczony z tyłu siodła do łatwego przymocowania oświetlenia lub torebki podsiodłowej.

FOAM MATRIX

Otwarta struktura komórkowa pianki Matrix nadaje zwiększoną elastyczność i oddychalność, co gwarantuje trwałe i komfortowe siodło.

SLOW FIT FOAM

Pianka Slow Fit Foam jest lepko-sprężystym materiałem, który formuje się do ciała rowerzysty i zapewnia równomierne rozprowadzenie ciężaru. W porównaniu do tradycyjnego wypełnienia piankowego, Slow Fit Foam redukuje wstrząsy i wibracje w punktach styku, poprawiając krążenie krwi, a inteligentne rozmieszczenie wyściółki pozwala na ograniczonie wagi siodła.

Zapraszamy do obejrzenia filmików promujących!

Technologia Slow Fit Foam

Wybór siodeł kobieta/mężczyzna Selle Royal

Dostosowanie kąta nachylenia

Firma Selle Royal

Firma Selle Royal została założona w 1956 roku przez Riccardo Biogoliniego. Od ponad 50 lat Selle Royal produkuje wygodne siodełka dla milionów rowerzystów na całym świecie. Ich historia jest historią oryginalnych projektów, zdecydowanych rozwiązań i ciągłego wzrostu od małego zakładu do jednej z największych firm w branży zajmującej sie produkcją siodełek rowerowych. Selle Royal eksportuje swoje produkty do ponad 70 krajów świata i jest wybierany przez ważnych i uznanych producentów rowerów. Ich siodełka wygrały wiele nagród za projekt i są obecnie obiektem naukowych badań biologiczno - inżynieryjnych największych europejskich uniwersytetów. Misją firmy jest wsparcie dla rowerzystów nie tylko w dziedzinie produkcji wysokiej klasy siodełek, mają na celu wsparcie ich pasji, marzeń, inicjatyw oraz kampani i organizacji na całym świecie. Zapoznaj się z ich światowym Atlasem dla rowerzystów!

Specyfikacja

Płeć Męskie
Waga 0.490
Path: > > > Selle Royal FREEWAY FIT 60st. męskie

Inne produkty