Selle Royal MOODY 60st. damskie

Selle Royal
8021890389688

Siodełko Selle Royal CLASSIC MODERATE 60st. MOODY damskie jest wykonane ręcznie, oferuąc jakość i niezawodność firmy od ponad 50 lat. Siodła Selle Royal to styl i komfort w wyjątkowej cenie. Dzięki wypełnieniu żelem RoyalgelTM oraz strukturą Foam Matrix osiągnięto 40% redukcję nacisku. Możesz być pewien, że siodełko się nie zestarzeje!

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

49,90 zł

Płatności

Więcej informacji

CLASSIC

Komfortowa jazda. Nasze siodełko jest wypełnione Royalgel, doskonałym żelem poliuretanowym zapewniającym najwyższy poziom komfortu poprzez 40% redukcję nacisku na wrażliwe miejsca ciała.

POZYCJA ŚREDNIO-NACHYLONA 60°
Rowerzysta zazwyczaj siedzi na siodle z kręgosłupem pod kątem 60 stopni. Ta pozycja kontynuuje ruch wagi jeźdźca i obszaru kości siedzenia wgłąb siodła na szerszą jego część.

CECHY:

  • Wymiary: 253mm x 183mm
  • Wypełnienie: żel poliuretanowym Royalgel™
  • Everyday Comfort
  • Foam Matrix - pianka  zwiększająca elastyczność

TECHNOLOGIE:

ROYAL GEL™

Royalgel ™ gwarantuje najwyższy poziom komfortu, zmniejszając nacisk nawet o 40% dzięki unikalnej trójwymiarowej strukturze. Żel absorbuje wstrząsy i zapewnia maksymalny komfort. Dodatkowo materiał nie twardnieje, dzięki czemu siodełko będzie Ci służyło przez lata!

FOAM MATRIX

Otwarta struktura komórkowa pianki Matrix nadaje zwiększoną elastyczność i oddychalność, co gwarantuje trwałe i komfortowe siodło.

EVERYDAY COMFORT

Ze względu na utylitarny projekt, to siodełko jest odpowiednie dla większości wszelkiego rodzaju aktywności dziennej.

Zapraszamy do obejrzenia filmików promujących!

Technologia Slow Fit Foam

Wybór siodeł kobieta/mężczyzna Selle Royal

Dostosowanie kąta nachylenia

Firma Selle Royal

Firma Selle Royal została założona w 1956 roku przez Riccardo Biogoliniego. Od ponad 50 lat Selle Royal produkuje wygodne siodełka dla milionów rowerzystów na całym świecie. Ich historia jest historią oryginalnych projektów, zdecydowanych rozwiązań i ciągłego wzrostu od małego zakładu do jednej z największych firm w branży zajmującej sie produkcją siodełek rowerowych. Selle Royal eksportuje swoje produkty do ponad 70 krajów świata i jest wybierany przez ważnych i uznanych producentów rowerów. Ich siodełka wygrały wiele nagród za projekt i są obecnie obiektem naukowych badań biologiczno - inżynieryjnych największych europejskich uniwersytetów. Misją firmy jest wsparcie dla rowerzystów nie tylko w dziedzinie produkcji wysokiej klasy siodełek, mają na celu wsparcie ich pasji, marzeń, inicjatyw oraz kampani i organizacji na całym świecie. Zapoznaj się z ich światowym Atlasem dla rowerzystów!

Specyfikacja

PłećDamskie
Waga0.405
Path: > > > Selle Royal MOODY 60st. damskie

Inne produkty