Selle Royal MOODY 60st. damskie na sprężynie

Selle Royal
8021890389695

Siodełko Selle Royal elle Royal CLASSIC MODERATE 60st. MOODY damskie sprężyny jest wykonane ręcznie, oferując jakość i niezawodność firmy od ponad 50 lat. Siodła Selle Royal to styl i komfort w wyjątkowej cenie. Ten model posiada podwójne sprężyny DOUBLE SPRINGS, zapewniając świetną amortyzację oraz wypełnienie żelem RoyalgelTM dla redukcji nacisku.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

54,90 zł

Płatności

Więcej informacji

CLASSIC

Komfortowa jazda. Nasze siodełko jest wypełnione Royalgel, doskonałym żelem poliuretanowym zapewniającym najwyższy poziom komfortu poprzez 40% redukcję nacisku na wrażliwe miejsca ciała.

POZYCJA ŚREDNIO-NACHYLONA 60°
Rowerzysta zazwyczaj siedzi na siodle z kręgosłupem pod kątem 60 stopni. Ta pozycja kontynuuje ruch wagi jeźdźca i obszaru kości siedzenia wgłąb siodła na szerszą jego część.

CECHY:

  • Wymiary: 253mm x 183mm
  • Foam Matrix - pianka  zwiększająca elastyczność
  • Podwójne sprężyny DOUBLE SPRINGS
  • Everyday Comfort

TECHNOLOGIE:

DOUBLE SPRINGS

Niektóre siodła Premium i Classic wyposażone są w podwójne sprężyny do zawieszenia, gwarantując świetną amortyzację.

FOAM MATRIX

Otwarta struktura komórkowa pianki Matrix nadaje zwiększoną elastyczność i oddychalność, co gwarantuje trwałe i komfortowe siodło.

EVERYDAY COMFORT

Ze względu na utylitarny projekt, to siodełko jest odpowiednie dla większości wszelkiego rodzaju aktywności dziennej.

Zapraszamy do obejrzenia filmików promujących!

Technologia RoyalgelTM

Wybór siodeł kobieta/mężczyzna Selle Royal

Dostosowanie kąta nachylenia

Firma Selle Royal

Firma Selle Royal została założona w 1956 roku przez Riccardo Biogoliniego. Od ponad 50 lat Selle Royal produkuje wygodne siodełka dla milionów rowerzystów na całym świecie. Ich historia jest historią oryginalnych projektów, zdecydowanych rozwiązań i ciągłego wzrostu od małego zakładu do jednej z największych firm w branży zajmującej sie produkcją siodełek rowerowych. Selle Royal eksportuje swoje produkty do ponad 70 krajów świata i jest wybierany przez ważnych i uznanych producentów rowerów. Ich siodełka wygrały wiele nagród za projekt i są obecnie obiektem naukowych badań biologiczno - inżynieryjnych największych europejskich uniwersytetów. Misją firmy jest wsparcie dla rowerzystów nie tylko w dziedzinie produkcji wysokiej klasy siodełek, mają na celu wsparcie ich pasji, marzeń, inicjatyw oraz kampani i organizacji na całym świecie. Zapoznaj się z ich światowym Atlasem dla rowerzystów!

Specyfikacja

PłećDamskie
Waga0.405
Path: > > > Selle Royal MOODY 60st. damskie na sprężynie

Inne produkty