Siodło Selle Royal CLASSIC MODERATE 60st. MOODY SPRINGS żelowe + sprężyny męskie Powiększ

Siodełko Selle Royal MOODY SPRINGS 60st męskie + sprężyny

Selle Royal
8021890392305

Proste siodełko dla niewymagających rowerzystów, zapewniające wystarczający komfort do rekreacyjnej jazdy. Siodełko posiada sprężyny amortyzujące. 

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

86,90 zł

Płatności

Więcej informacji

CLASSIC
Komfortowa jazda. Nasze siodełko jest wypełnione Royalgel, doskonałym żelem poliuretanowym zapewniającym najwyższy poziom komfortu poprzez 40% redukcję nacisku na wrażliwe miejsca ciała.

POZYCJA ŚREDNIO-NACHYLONA 60°
Rowerzysta zazwyczaj siedzi na siodle z kręgosłupem pod kątem 60 stopni. Pozwala ona na konfortową i przyjemną jazdę. 
Typ: męskie
Wymiary: 273mm x 174mm
Waga: 650g

Technologie:

FOAM MATRIX
Otwarta struktura komórkowa pianki Matrix nadaje zwiększoną elastyczność i oddychalność, co gwarantuje trwałe i komfortowe siodło.

INTEGRATED CLIP SYSTEM
Opatentowany system klip umieszczony z tyłu siodła do łatwego przymocowania oświetlenia lub torebki podsiodłowej.

ROYALGEL™
Najlepsza redukcja punktów uciskowych. Używany na podstawie licencji przez Selle Royal, Royalgel™ jest wyłącznym żelem opatentowanym przez firmę Bayer Material Science w Niemczech. Royalgel™ to poliuretanowy matrix, który wstrzykuje się bezpośrednio pod pokryciem siodełka podczas procesu produkcyjnego. To jedyny żel, który nie starzeje się, nie twardnieje i nie przemieszcza się. Wyraźnie odróżnia się od innych rodzajów żelu z prostego powodu: inne rodzaje żelu są formowane w strukturę plastra miodu, stosując twarde, ale elastyczne zwarte materiały, które nie deformują się, ale po prostu załamują się pod ciężarem. W związku z tym, że nie mają takiej jakości adaptacji jak Royalgel™.

Badania naukowe dowiodły, że Royalgel™ zmniejsza nacisk na kość łonową i kości kulszowe do 40% w porównaniu do innych żelowych i nieżelowych siodeł, aby zapewnić maksymalny poziom komfortu poprzez lepsze rozłożenie ciężaru na całej jego powierzchni.Specyfikacja

Płeć Męskie
Waga 690g
Path: > > > Siodełko Selle Royal MOODY SPRINGS 60st męskie + sprężyny

Inne produkty