Siodełko Selle Royal AFRIKA 30st. unisex

Selle Royal
6957312800184

Siodełko Afrika jest wykonane ręcznie, oferując jakość i niezawodność firmy od ponad 50 lat. Siodła Selle Royal to styl i komfort w wyjątkowej cenie. Dzięki wypełnieniu żelem RoyalgelTM oraz strukturą Foam Matrix osiągnięto 40% redukcję nacisku. Możesz być pewien, że siodełko się nie zestarzeje!

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

59,90 zł

Płatności

Więcej informacji

CLASSIC
Komfortowa jazda. Nasze siodełko jest wypełnione Royalgel, doskonałym żelem poliuretanowym zapewniającym najwyższy poziom komfortu poprzez 40% redukcję nacisku na wrażliwe miejsca ciała.

POZYCJA ATLETYCZNA 30°
Rowerzysta zazwyczaj siedzi na siodle z kręgosłupem pod kątem 30 stopni. Ta bardziej pionowa pozycja przesuwa rozkład masy i obszar kości siedzenia wgłąb siodła. Preferowane do rowerów o lekko oraz bardziej sportowym charakterze jak np. rowery MTB, rowery crossowe czy trekkingowe.

CECHY:

  • Pozycja na rowerze: atletyczna 30°
  • Wymiary: 267mm x 179mm
  • Waga: 350g
  • Standardowe pręty 9 mm
  • Wypełnienie: żel poliuretanowym Royalgel™
  • Foam Matrix - pianka  zwiększająca elastyczność
  • Nakładki plastikowe EPS
  • Hand Made

TECHNOLOGIE:

EPS

Nakładki plastikowe na krawędziach siodełka. Chronią przed zacieraniem oraz pełnią rolę "zderzaków" podczas upadku roweru.

FOAM MATRIX

Otwarta struktura komórkowa pianki Matrix nadaje zwiększoną elastyczność i oddychalność, co gwarantuje trwałe i komfortowe siodło.

HAND MADE

Selle Royal łączy w sobie ponad 50 lat rzemiosła z najlepszymi współczesnymi technologiami.

ROYAL GEL™

Royalgel ™ gwarantuje najwyższy poziom komfortu, zmniejszając nacisk nawet o 40% dzięki unikalnej trójwymiarowej strukturze. Żel absorbuje wstrząsy i zapewnia maksymalny komfort. Dodatkowo materiał nie twardnieje, dzięki czemu siodełko będzie Ci służyło przez lata!

Zapraszamy do obejrzenia filmików promujących!

Technologia RoyalgerTM

Wybór siodeł kobieta/mężczyzna Selle Royal

Dostosowanie kąta nachylenia

Firma Selle Royal

Firma Selle Royal została założona w 1956 roku przez Riccardo Biogoliniego. Od ponad 50 lat Selle Royal produkuje wygodne siodełka dla milionów rowerzystów na całym świecie. Ich historia jest historią oryginalnych projektów, zdecydowanych rozwiązań i ciągłego wzrostu od małego zakładu do jednej z największych firm w branży zajmującej sie produkcją siodełek rowerowych. Selle Royal eksportuje swoje produkty do ponad 70 krajów świata i jest wybierany przez ważnych i uznanych producentów rowerów. Ich siodełka wygrały wiele nagród za projekt i są obecnie obiektem naukowych badań biologiczno - inżynieryjnych największych europejskich uniwersytetów. Misją firmy jest wsparcie dla rowerzystów nie tylko w dziedzinie produkcji wysokiej klasy siodełek, mają na celu wsparcie ich pasji, marzeń, inicjatyw oraz kampani i organizacji na całym świecie. Zapoznaj się z ich światowym Atlasem dla rowerzystów!

Specyfikacja

PłećUnisex
Waga0.350
Path: > > > Siodełko Selle Royal AFRIKA 30st. unisex