search

Sakwa rowerowa premium Büchel 25,4 l

179,00 zł
Brutto

Sakwa rowerowa premium Büchel 25,4 l to wysoce wodoodporna sakwa wykonana z TPU. Łatwe w użyciu, uniwersalne mocowanie i pasek na ramię, czynią z niej bardzo praktyczne i poręczne rozwiązanie dla osób codziennie korzystających z roweru.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Büchel Ortlieb

Sakwa rowerowa premium Büchel 25,4 l wyprodukowana jest z wodoodpornego termoplastycznego poliuretanu. Materiał ten jest w 100% wodoodporny i jest zupełnie wolny od PVC.

Sakwa rowerowa premium Büchel 25,4 l zapinana jest poprzez rolowanie górnej części sakwy, zamykanej na rzep. Zapewnia to jej zawartości wysoką ochronę przed deszczem. Sakwa po zrolowaniu dodatkowo spinana jest paskiem.

Mocowanie sakwy jest bardzo uniwersalne. Montażu u dołu dokonuje się przy użyciu obrotowego haka, który przesuwać można po szynie na boki. Dzięki temu sakwa pasuje do bagażnika o niemal każdym kształcie. Hak można bowiem zaczepić zarówno o pionowe, jak i poziome rurki. U góry sakwę zaczepia się przy użyciu zacisków, które pasują do rurek o różnej średnicy. Dodatkowo w zestawie znajdziesz wkładki pozwalające na lepsze dopasowanie zacisków.

Sakwa rowerowa premium Büchel 25,4 l jest bardzo poręczna. Łatwe w użyciu zaciski powodują, że można ją równie łatwo i szybko zakładać, co zdejmować z roweru. Dzięki temu możesz ją zawsze ze sobą zabrać.

Przenoszenie sakwy ułatwia pas, dzięki któremu można ją nosić na ramieniu jak torbę oraz wygodny gumowy uchwyt u góry sakwy.

Sakwa rowerowa premium Büchel 25,4 l posiada w środku usztywnienie zwiększające bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów. 

Wyposażona jest w mocowaną na rzepy wewnętrzną kieszeń oraz zapinaną na wodoodporny suwak kieszeń na przedzie sakwy. Pozwala to na lepszą organizację przewożonych rzeczy oraz zapewnia, że te najważniejsze są zawsze pod ręką.

Na zewnętrznej kieszeni znajduje się logo namalowane odblaskową farbą, a po bokach sakwy dwa odblaskowe pola. Wpływa to na wzrost widoczności i bezpieczeństwa.

Specyfikacja:

  • Pojemność: 25,4 l
  • Materiał: TPU, wolny od PVC 
  • Wymiary: 44,5 x 32,5 x 6 cm
  • Waga: 1,6 kg
  • 100% wodoodporna
  • Uniwersalne mocowanie

Bezpieczny bagaż

Sakwa wykonana jest z wodoodpornego TPU, z wysokiej jakości szczelnymi szwami. Twój bagaż będzie w pełni zabezpieczony przez deszczem.

Buchel - wodoodporna

Łatwy montaż

Mocowanie sakw jest bardzo proste i szybkie, więc sakwę założysz i zdejmiesz z roweru łatwo i wygodnie.

Buchel - montaż

Uniwersalne

Montaż za pomocą zacisków i obrotowego haka pozwala na mocowanie sakw na wielu modelach bagażników. Dolny hak można dodatkowo przesuwać na boki po szynie, co pozwala na montaż na bagażnikach o różnych kształtach.

Buchel – mocowanieBuchel – mocowanie 2

Zabierz swój bagaż wszędzie tam, gdzie idziesz

Sakwę możesz nosić wygodnie, dzięki praktycznemu pasowi na ramię. Przenoszenie ułatwia również umieszczony u góry uchwyt.

Buchel – pasek na ramie

Wszystko co potrzebne

Pojemność 25,4 litrów czyni tę sakwę idealną do codziennego użytku. Doskonale sprawdzi się u osób jeżdżących rowerem do pracy, na uczelnię lub na zakupy.

Buchel – pojemność

Wygodnie

Sakwa są bardzo lekka. Waży zaledwie 1,06 kg.

Większa widoczność

Z przodu sakwy znajduje się odblaskowe logo dodatkowo podnoszące Twoje bezpieczeństwo poprzez zwiększenie widoczności na drodze. Dodatkowe odblaskowe pola umieszczono po bokach sakwy.

Buchel – odblaskiBuchel – odblaski 2

Zawsze pod ręką

Wewnątrz sakwy znajduje się doczepiana na rzepa kieszonka, umożliwiająca szybki i łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Nie będziesz szukać telefonu czy portfela, który wpadnie na dno i zagubi się pośród bagażu.

Szybki dostęp

Na przedzie sakwy znajduje się kieszeń, dająca szybki dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Jej suwak został dodatkowo zabezpieczony przed deszczem i jest wysoce odporny na chlapanie wodą.

Buchel - kieszonka

Pełen zestaw

Wraz z sakwą, kieszonką na rzep i paskiem na ramię, otrzymasz wkładki dopasowujące zaciski do węższych rurek bagażnika oraz kluczyk imbusowy do regulacji mocowania.

Buchel - pełen zestaw
4260629691775

Opis

Rozmiar
44,5 x 32,5 x 6 cm
Waga
1,6 kg

Zobacz także