search

Sakwa/plecak 2 w 1 Büchel

249,00 zł
Brutto

Sakwa/plecak 2 w 1 Büchel szybko i łatwo zmienia się z sakwy w plecak. Idealnie nadaje się dla osób codziennie dojeżdżających do pracy czy na uczelnię. Jedź wygodnie bez obciążenia na plecach, a po dojechaniu na miejsce zabierz sakwę wygodnie niczym plecak.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Büchel Ortlieb

Sakwa/plecak 2 w 1 Büchel za pomocą jednego suwaka zmienia się z sakwy na bagażnik rowerowy w wygodny plecak. To doskonałe rozwiązanie dla osób korzystających codziennie z roweru, dojeżdżających do pracy, na uczelnię lub do szkoły.

Sakwa/plecak 2 w 1 Büchel mocowana jest za pomocą regulowanych zacisków i pasków na rzepy. Nie wymaga specjalnych mocowań i pasuje do niemal wszystkich kształtów bagażników i średnic rurek. Łatwo i szybko zamocujesz ją lub zdejmiesz z roweru.

W zestawie otrzymasz pokrowiec przeciwdeszczowy, dzięki któremu  dodatkowo zabezpieczysz swój bagaż podczas złej pogody.

Po odczepieniu od bagażnika wystarczy spiąć suwak po środku sakwy, aby zmieniła się w wygodny plecak z regulowanymi szelkami. Nie musisz już nosić ze sobą nieporęcznej sakwy z jednym uchwytem. Zabierz swój bagaż ze sobą wszędzie, gdzie się wybierzesz.

Sakwa/plecak 2 w 1 Büchel waży zaledwie 1,46 kg. Jest więc bardzo poręczna.

Pojemność 23 litry sprawia, że bez problemy zabierzesz ze sobą wszystko to co Ci potrzebne na co dzień.

 Sakwa/plecak 2 w 1 Büchel posiada liczne kieszonki i przegródki, dzięki którym zawsze łatwo znajdziesz w plecaku najpotrzebniejsze rzeczy. 

Specyfikacja:

  • Pojemność: 23 l
  • Materiał: poliester, skaj i nylon 
  • Wymiary: przód – 32 x 10 x 45 cm, tył – 32 x 7,5 x 45
  • Waga: 1,46 kg
  • W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy
  • Uniwersalne mocowanie

Bezpieczny bagaż

W zestawie otrzymasz pokrowiec przeciwdeszczowy, dzięki któremu ochronisz swój bagaż przed zmoknięciem.

Łatwy montaż

Plecak szybko i łatwo przemienisz w sakwy, rozpinają suwak w jego środkowej części. Za pomocą wygodnych haków przypniesz go do rurek bagażnika. Mocowanie pasuje do niemal każdego modelu i średnicy rurek.

Buchel - montaż 1Buchel - montaż 2

Uniwersalne

Plecak/sakwę montuje się za pomocą regulowanych zacisków i pasków na rzepy. Mocowanie pasuje do niemal każdego modelu bagażnika i średnicy rurek. Aby używać plecaka/sakwy nie trzeba mocować do roweru żadnych uchwytów, ani zapięć, takich jak np. oczko na dolny hak sakw Crosso.

Buchel – mocowanie

Zabierz swój bagaż wszędzie tam, gdzie idziesz

Szybko i łatwo przemienisz sakwę w plecak, który wygodnie zabierzesz ze sobą. Koniec z dźwiganiem nieporęcznych sakw z jednym uchwytem.

Buchel – wygodny plecak

Wszystko co potrzebne

Pojemność 23 litrów czyni sakwę idealną do codziennego użytku. Doskonale sprawdzi się u osób jeżdżących rowerem do pracy, na uczelnię lub na zakupy.

Buchel - pojemny

Wygodnie

Sakwa są bardzo lekka. Waży jedynie 1,46 kg, czyli tyle co zwykły plecak.

Zawsze pod ręką

Wewnątrz sakwy znajdują się liczne kieszonki oraz przegródki, umożliwiające szybki i łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy, a także zachowanie porządku w przewożonym bagażu. Nie będziesz szukać telefony czy portfela, który wpadnie na dno i zagubi się pośród innych przedmiotów.

Buchel - kieszonkiBuchel - kieszonka 2
4260629692000

Opis

Rozmiar
32 x 10 x 45 cm
Waga
1,46 kg

Zobacz także