Bagażnik rowerowy Crosso przedni

Crosso
5901619641040

Prezentujemy niezawodny profesjonalny bagażnik Crosso przedni, który już przez lata towarzyszy podróżnikom jeżdżącym po całym świecie. Ten bagaznik nie rozpadnie Ci się na odludziu, gdzie nie będzie można nic z tym zrobić. Zapewnia maksymalną wytrzymałość i ładowność. Taki bagażnik to produkt na lata. 

Więcej

129,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Profesjonalny przedni aluminiowy bagażnik wyprawowy typu low-rider. Może poszczycić się imponującą ładownością 15kg. Od lat na rowerach podróżników przemierzających drogi i bezdroża całego świata. Wykorzystywany zarówno przez amatorów jak i profesjonalnych podróżników. 

Możliwy do zamieszczenia na prawie każdym rowerze wyprawowym. Kompatybilny z widelcami o średnicy goleni 25-50mm. Unikatowy system mocowania wykorzystujący mocowanie hamulców „v-brake” zapewnia wyjątkową sztywność konstrukcji. Dodatkowe punkty montażowe na widelcu nie są wymagane. Jednak jeśli twój widelec posiada gwintowany otwór w połowie wysokości możesz go wykorzystać zamiast obejm dostarczonych w zestawie.

Możliwe jest użycie bagażnika na widelcu bez mocowania pod hamulce „v-brake”

Konstrukcja bagażnika nie koliduje z hamulcami, zarówno tradycyjnymi jak i tarczowymi.

Bagażnik stanowi idealny duet z sakwami Crosso, jednak bez problemu zamocujesz na nim torby innych producentów z najróżniejszymi systemami nośnymi.

Konstrukcja:

  • średnica rur: 10,2 cm

  • w zestawie trzy komplety obejm o średnicach: 30mm, 40,5mm, 50mm

  • Wysokość ramki – 30,3 cm

  • długość ramki – 25,5 cm

  • ładowność 15 kg

schemat bagaznika

Montaż bagażnika na rowerze z hamulcami V-Brake

Spójrz na swój widelec i sprawdź czy ma on piwoty lub nagwintowane otwory do mocowania piwotów do hamulców „V”. Jeśli posiadasz w swoim rowerze hamulce V-brake, zamontuj bagażnik w sposób standardowy, według instrukcji poniżej:

mocowanie V-brake

Montaż bagażnika na rowerze z hamulcami tarczowymi

Jeśli twój widelec nie posiada mocowania pod V-brake, zamontuj go za pomocą dwóch par obejm, jak na poniższej instrukcji:

montaz bez V-brake

Specyfikacja

Wysokość30,3 cm
Waga655 g
Szerokość25,5 cm
Path: > > > Bagażnik rowerowy Crosso przedni

Inne produkty