Bagażnik rowerowy Crosso tył

169,90 zł
Brutto

Prezentujemy niezawodny profesjonalny bagażnik rowerowy Crosso tył, który już przez lata towarzyszy podróżnikom jeżdżącym po całym świecie. Zapewnia maksymalną wytrzymałość i ładowność.

Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Profesjonalny, aluminiowy bagażnik rowerowy Crosso o imponującej ładowności 35kg. Górne punkty montażowe do roweru regulowane płynnie we wszystkich płaszczyznach. Wymienne dolne blachy mocujące rozkładają obciążenie na większą płaszczyznę. Bagażnik dostarczany jest z blachą uniwersalną, która pozwala na montaż na rowerach z kołami 26 oraz 28″. Pasuje również do rowerów z kołami 29″, jednak w takim przypadku niekiedy brakuje już miejsca na błotnik. Jeśli masz rower z kołami 26″ możesz rozważyć zakup blaszek montażowych w rozmiarze 25mm, które obniżą bagażnik o 20mm względem standardowego. Niższe blaszki w wielu przypadkach umożliwiają również zamocowanie bagażnika na rowerze z kołami 24″.

Bagażnik stanowi idealny duet z sakwami Crosso, jednak bez problemu zamocujesz na nim torby innych producentów z najróżniejszymi systemami nośnymi.

Dzięki swojej sprężystości bagażnik możesz łatwo zaadaptować do roweru z hamulcami w sytuacji gdy elementy ze sobą kolidują. Możesz go rozszerzyć nawet o 30mm bez utraty właściwości nośnych, lepiej nie próbuj tej sztuczki ze zwykłym bagażnikiem aluminiowym! Do montażu przy kolidujących tarczówkach potrzebować  będziesz adapterów w stosownym rozmiarze.

Konstrukcja:

  • średnica rur: 10,2
  • tylna blacha montażowa posiada trzy otwory do montażu oświetlenia
  • wymienne dolne blachy montażowe
  • górne pręty montujące regulowane w systemie 3d
  • szerokość platformy – 13cm
  • długość platformy – 35,5cm
  • nośność 35 kg

schemat bagażnika

Regulacja zamontowanego bagażnika

Ruchome pręty umożliwiają regulację odległości i szerokości.

regulacja

5901619641057

Opis

Waga
670 g
Szerokość
13 cm
Głębokość
35,5cm

Specyficzne kody

ean13
5901619641057

Zobacz także