Torebka podsiodłowa Accent Totem

Accent
5902175647132

Torebka podsiodłowa Accent Totem doskonale przyda się na każdej wycieczce. Pomieści wszystkie drobne przedmioty, niezbędne na każdej wyprawie, takie jak dętka lub klucze.

Więcej

47,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Torebka podsiodłowa Accent Totem wykonana jest z poliestru 400 D. Jest to bardzo wytrzymała tkanina, odporna na przetarcia, rozrywanie, przebijanie i rozciąganie. Materiał ten wykorzystywany jest w branży kaletniczej i odzieżowej, między innymi do produkcji plecaków turystycznych. Łatwo usuwa się z niej zabrudzenia.

Torebkę mocuje się do stelaża i wspornika siodełka przy użyciu taśmy z rzepem oraz do przy pomocy gumki z zaczepem. Solidne mocowanie sprawia, że doskonale trzyma się roweru, nawet podczas jazdy w trudnym terenie.

Torebka podsiodłowa Accent Totem posiada odblaskową taśmę i logo, zwiększająca bezpieczeństwo podczas poruszania się nocą.

Dostępna jest w trzech wymiarach L, S i M.

Specyfikacja

  • Wymiary:
    • L – długość 17 cm; szerokość 7 cm, wysokość 8 cm
    • M – długość 15 cm; szerokość 7 cm, wysokość 7,5 cm
    • S – długość 13 cm; szerokość 6 cm, wysokość 7 cm
  • Kolor: czarna
  • Materiał: poliester 400 D
  • Odblaskowa taśma i logo


Materiał

Torba wykonana jest z mocnego i solidnego poliestru 400 D. Ta wytrzymała tkanina wykorzystywana jest w branży odzieżowej i kaletniczej, między innymi do produkcji plecaków turystycznych. Jest odporna na przebijanie, przecieranie, rozrywanie i rozciąganie, a także zabrudzenia.


Mocowanie

Solidne mocowanie do wspornika i stelaża siodełka trzyma torbę bezpiecznie na miejscu. Przyczepia się ją za pomocą gumki zzaczepem i wytrzymałej taśmy z rzepem.Bezpieczeństwo

Torebka podsiodłowa Accent Totem posiada dodatkowo logo i taśmę wykonane z odblaskowej tkaniny, zwiększające widoczność rowerzysty na drodze.


Path: > > > Torebka podsiodłowa Accent Totem

Inne produkty