Bagażnik rowerowy XLC RP-R01 tył 26/28

XLC
4032191676982

Uniwersalny bagażnik rowerowy XLC RP-R01 wykonany z aluminium. Bagażnik o nośności do 25 kg. Wyposażony w uchwyt do pompki oraz klapkę na sprężynie.

Więcej

119,00 zł

Płatności

Więcej informacji

XLC części rowerowe logo

Bagażnik XLC RP-R01 to lekki uniwersalny bagażnik rowerowy. Bagażnik pasuje zarówno do rowerów MTB 26'' jak i rowerów trekingowych czy crossowych 28''. Bagażnik posiada elastyczną klapkę do trzymania bagażu. Klapka może okazać się bardzo pomocna gdy chcemy przewieźć niewielki pakunek bez specjalnej sakwy czy torby.

Bagażnik XLC RP-R01 posiada regulację do odpowiedniego rozmiaru koła roweru. Regulacja znajduje się w dolnej rurce bagażnika. Bagażnik wykonano z masywnych aluminiowych rurek. Występuje w kolorze czarnym matowym lub srebrnym. W tylnej bocznej części bagażnika znajduje się zakrzywiona. Nacięcie ułatwi nam stabilizację bagażu na platformie np przy pomocy elastycznych naciągów. Spawy są precyzyjnie wykonane a bagażnik ma nośność do 25 kg.

Bagażnik pasuje do Sakw Crosso w systemie Click czy sakw Ortlieb, które również posiadają elastyczny regulowany system mocowania. Pasuje także do systemów firmy Basil. Może być trudniej zamontować tu sakwy Crosso w systemie stalowych haków autorstwa Crosso.

W tylnej części bagażnika znajdziemy uchwyt do montażu lampek rowerowych. Uchwyt jest uniwersalny i posiada otwory w standardowych szerokościach 5 i 8 cm.

Do montażu hamulców tarczowych potrzebne będą adaptery w stosownym rozmiarze, które są dostępne w naszej ofercie.

Cechy:

  • tylna blacha posiada otwory do montażu oświetlenia rozstaw uniwersalny 5cm oraz 8cm
  • regulowane górne pręty montujące
  • szerokość platformy: 13,5 cm
  • długość platformy: 40.5 cm
  • wysokość bagażnika: 38-40cm ( regulowana, trzy stopniowa )
  • rozstaw haków 16cm ( elastyczny +/- 1 cm )
  • nośność 25 kg
  • bagażnik posiada hak na pompkę rowerową
  • waga 900 g

Uchwyt na pompkę

Bagażnik XLC RP-R02 posiada uchwyt do transportu pompki rowerowej. Długość pompki powinna oscylować wokół 24-27cm i powinna być to pompka z elastycznym sprężynującym uchwytem. Pompkę montujemy pod platformą bagażnika z prawej jego strony.

Regulacja zamontowanego bagażnika

Bagażnik posiada regulację wysokości z 3 stopniowym krokiem. Z zewnętrznej strony bagażnika zamontowany jest uniwersalny hak do montażu sakw. Bardzo wygodny przy montażu sakw Crosso.

bagażnik XLC RP-R01 hak montażowy regulacja

Elastyczne trzymanie bagażu

Wyposażony w klapkę zamontowaną na sprężynie. Wygodne do transportu niewielkiego bagażu.

Klapka mocująca bagażnika rowerowego XLC

Specyfikacja

Waga 670 g
Szerokość 13 cm
Głębokość 35,5cm
Path: > > > Bagażnik rowerowy XLC RP-R01 tył 26/28

Inne produkty