Rower dziecięcy Puky Z8

Puky

Rower dziecięcy Puky Z8 przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4. roku życia. Wyposażony jest w stopkę, hamulce, dzwonek, odblaski oraz błotniki.

Więcej

799,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Logo firmy Puky

Rower dziecięcy Puky Z8 zaprojektowany jest w bezpieczny i przemyślany sposób. W standardowym wyposażeniu znajduje się zestaw zabezpieczeń, czyli osłona kierownicy i jej uchwytów. Rower dziecięcy Puky Z8 posiada również nóżkę, dzwonek oraz przedni i tylny odblask. Pojazd ma dwa hamulce - tylny typu torpedo i przedni szczękowy typu caliper. Dźwignia hamulca dostosowana jest do dziecięcych dłoni.

Rama o niskim profilu pozwala łatwo wsiadać i zsiadać dziecku z roweru, co ważne jest nie tylko w fazie nauki jazdy. Przyjazna dla malucha geometria ramy gwarantuje bezpieczną, wygodną i zdrową pozycję w czasie jazdy. Wytrzymały lakier proszkowy, którym pomalowana jest rama oraz wysokiej jakości części, gwarantują długą żywotność roweru.

Rower dziecięcy Puky Z8 posiada łożyska kulkowe w kołach, układzie kierowniczym i pedałach. Dzięki nim korzystanie z roweru jest dla dzieci wygodne i nie wymaga użycia nadmiernej siły. Rower waży 10,9 kg, co powoduje, że łatwo mogą z niego korzystać dzieci w wieku 4-6 lat. Posiada tylny hamulec typu torpedo i przedni hamulec szczękowy typu caliper. Dźwignia hamulca dostosowana jest do dziecięcych dłoni. 18 calowe koła roweru posiadają aluminiowe obręcze.

Do montażu roweru dziecięcego Z8 potrzebne będą: klucz do śrub SW 13 mm i 15 mm oraz wkrętak krzyżowy.

Specyfikacja:

  • Wiek: 4+
  • Wzrost: od 115 cm
  • Waga produktu: 10,9 kg
  • Przekrok: 49 cm
  • Obiążenie: do 50 kg
  • Minimalna wysokość siodełka: 53 cm
  • Opony: 18x1.75
  • Rama: stalowa
  • Wyposażenie: stopka, hamulec (przód i tył), dzwonek, odblask (przód i tył), błotniki

Rowerek dopasowany do Twoich potrzeb.

Bogate wyposażenie roweru dziecięcego sprawia, że jest on gotowy do drogi. Posiada wszystko, co będzie potrzebne Twojemu dziecku, czyli stopkę, hamulce, błotniki, dzwonek oraz odblaski. 

Rama o niskim profilu!

Przyjazna dla dziecka geometria ramy gwarantuje bezpieczną, wygodną i zdrową pozycję w czasie jazdy. Rower przeznaczony jest dla dzieci powyżej 115 cm wzrostu. 

Montaż

Do montażu roweru dziecięcego Puky Z8 potrzebne będą: klucz do śrub SW 13 mm i 15 mm oraz wkrętak krzyżowy.

Części zamienne

Rowerki Puky cechują się bardzo wysoką jakością komponentów. Jeśli rowerek zostanie uszkodzony firma Puky oferuje możliwość zamówienia każdej z części zamiennych. Do zamówienia potrzebny jest numer części. Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem rowerowym w celu zamówienia części.

Sprawdź, który rowerek będzie najlepszy dla Twojego dziecka!

Tabela rowerów i jeździków Puky

Model faz rozwoju dziecka według PUKY

Faza 1
Dzieci w tym wieku chcą być aktywne i się rozwijać. Proste ruchy, takie jak odpychanie się od ziemi, prowadzą do opanowywania i rozwijania bardziej zaawansowanych ruchów podczas zabawy.

Faza 2
Bawiąc się odkrywaj świat z rodzicami i innymi dziećmi i rozwijaj mózg podczas dobrej zabawy. Dziecko porusza się, ćwicząc koordynację rąk i nóg lub poczucie równowagi.

Faza 3
Dzieci robią się coraz bardziej kreatywne i odgrywają różne podczas zabawy z rówieśnikami. Rozwijają swoje fizyczne zdolności, odkrywając świat z większą niezależnością i pewnością siebie.

Faza 4
Dlaczego? Jak? Po co? Dzieci odkrywają świat, myśląc analitycznie i ucząc się rozwiązywać problemy. Ponieważ opanowały już wszystkie ważnych ruchy, są bardziej niezależne i mogą poruszać się swobodnie na rowerze.

Path: > > > Rower dziecięcy Puky Z8

Inne produkty