Pompka Lezyne Tech Drive HV M ABS

Lezyne
4712805976300

Pompka Lezyne Tech Drive HV M jest lekka i kompaktowa, dlatego świetnie sprawdzi się podczas wycieczek.  

Więcej

124,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Lekka i wytrzymała pompka do roweru Lezyne Tech Drive HV M pozwala szybko napompować duże opony. Dzięki temu doskonale nadaje się np. do rowerów górskich czy miejskich. Posiada elastyczny wężyk, umożliwiający pompowanie opon z zaworami typu Pesta, Dunlop i Schrader.

Zarówno korpus, tłok, jak i rączka zrobione są z aluminium, obrabianego CNC. Precyzja wykonania zapewnia trwałość pompki nawet przy długotrwałej eksploatacji, ale także wydajność pracy pozwalając szybko napompować koło.

Pompka do roweru Lezyne Tech Drive HV M jest bardzo lekka. Kompaktowy rozmiar ułatwia zabieranie pompki na każdą wycieczkę.

Wężyk pompki do roweru Lezyne Tech Drive HV M wyposażony jest w Air Bleed System, pozwalający na bezpieczne odkręcenie go od zaworu opony, bez niebezpieczeństwa uszkodzenie gwintu.

Specyfikacja:

  • Tryb: wysoka objętość (HV)
  • Zawór: Presta, Schrader, Dunlop
  • Ciśnienie: 90 psi / 6.2 bar
  • Materiał: aluminium i materiał kompozytowy
  • Waga: 127 g
  • Długość: 216 mm

Aluminiowa konstrukcja

Zapewnia lekkość i funkcjonalność oraz elegancki wygląd pompki. Wysoka precyzja wykonania, dzięki zastosowaniu w produkcji maszyn typy CNC.

Elementy wykonane z kompozytu

Wzmocnione włókna węglowe dające wysoką wytrzymałość, odporność na zużycie oraz długi czas użytkowania.

Tryb pompowania High Volume

Nie zawsze masz dużo czasu na pompowanie opon. Jeśli chcesz to zrobić szybko i wydajnie wykorzystaj tryb High Volume. Szerszy tłok pozwoli Ci w mgnieniu oka dopompować oponę i możesz jechać dalej!

Pasuje do zaworów typu Presta (SV/FV)

Zawór o bardzo małej średnicy to Presta. Występuje w większości dętek oraz w obręczach bezdętkowych. Korzystają z niej profesjonaliści i amatorzy, gdyż zapewnia większą wytrzymałość kół. Pompka do roweru Sport Drive HP wyposażona jest w elastyczny wężyk o dwóch końcówkach, dlatego doskonale pasuje do zaworów typu Presta.


Pasuje do zaworów typu Schrader (AV)

Potocznie nazywany „wentylem samochodowym”, gdyż najczęściej występuje w dętkach i felgach samochodowych. Występuje również w dętkach rowerowych oraz amortyzatorach. Posiada bardzo szeroki otwór. Pompa do roweru Sport Drive HP wyposażona jest w elastyczny wężyk o dwóch końcówkach, dlatego doskonale pasuje do zaworów typu Schrader.


Pasuje do zaworów typu Dunlop (DV/EV)

Zawór o bardzo prostej budowie, a jednocześnie bardzo wytrzymały to Dunlop. Można go często spotykać w rowerach retro. Pompka do roweru Sport Drive HP wyposażona jest w elastyczny wężyk o dwóch końcówkach, dlatego doskonale pasuje do zaworów typu Dunlop.

Instrukcja

1. Odkręć wężyk i wyjmij go z rączki pompki
2. Dopasuj odpowiedni koniec pompki do zaworu Presta/Dunlop lub Schrader; drugi koniec wężyka przykręć do pompki
3. Pasujący koniec wężyka przykręć do otwartego zaworu, a następnie napompuj oponę.

W zaworach Presta z wymiennym rdzeniem: Przed użyciem pompki, wyjmij rdzeń zaworu i nałóż niewielką ilość smaru na gwint rdzenia. Ponownie umieść go w zaworze i porządnie dokręć.
Specyfikacja

Wysokość 216 mm
Pompka na naboje CO2 Nie
Rodzaj zaworu Presta/Samochodowy
Waga 127 g
Rodzaj HV ( wysoka objętość)
Path: > > > Pompka Lezyne Tech Drive HV M ABS

Inne produkty