Pompka ręczna SKS Airboy

SKS
4002556617110

Ręczna pompka do roweru SKS Airboy w rozmiarze mini jest kompatybilna ze wentylami Presta i Dunlop oraz łatwa w transporcie. Długość 172 mm.

Więcej

dostępny

89,90 zł

Płatności

Więcej informacji

SKS Airboy to lekka i kompaktowa pompka do roweru wykonana z najlepszej jakości materiałów przy użyciu innowacyjnej technologii. W konstrukcji zastosowano unikalne rozwiązanie, polegający na połączeniu systemu dwutłokowego z dwukomorowym. Pozwoliło to na zapewnienie wysokiej wydajności przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich rozmiarów przedmiotu.

Pompka mieści się w kieszeni koszulki. Dodatkowy atut to zastosowanie aluminium, dzięki któremu jest ona bardzo lekka i wygodna w transporcie, więc idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji awaryjnej.

Końcówka pasuje do wentyli Presta i Dunlop. Pompka rowerowa SKS Airboy posiada miękką i ergonomiczną rączkę, która pozwala na wygodne i szybkie pompowanie.


Specyfikacja:

  • Zawór: Presta, Dunlop
  • Ciśnienie: 115psi / 8bar
  • Materiał: aluminium 
  • Waga: 62 g
  • Długość: 172 mm

Doskonale sprawdzi się do różnych rowerów!

Za pomocą SKS Airboy napompujesz opony w swoim rowerze trekkingowym, crossowym, miejskim oraz w szosówce.

  

Wykonanie z aluminium.

Wielkim atutem SKS Airboy XL jest aluminium zastosowane do jej produkcji. Użycie tego materiału sprawia, że pompka do roweru jest bardzo lekka i wygodna w transporcie.


Pasuje do zaworów typu Presta (SV/FV).

Zawór o bardzo małej średnicy to Presta. Występuje w większości dętek oraz w obręczach bezdętkowych. Korzystają z niej profesjonaliści i amatorzy, gdyż zapewnia większą wytrzymałość kół. Pompka do roweru wyposażona jest w podwójną główkę, dlatego doskonale pasuje do zaworów typu Presta.


Pasuje do zaworów typu Dunlop (DV/EV).

Zawór o bardzo prostej budowie, a jednocześnie bardzo wytrzymały to Dunlop. Można go często spotykać w rowerach retro. Pompka do roweru SKS Airboy XL posiada końcówkę, dedykowaną do zaworów typu Dunlop.

Specyfikacja

Wysokość172 mm
Pompka na naboje CO2Nie
Rodzaj zaworuPresta/Dunlop
Maksymalne ciśnienie115psi / 8bar
Waga62 g
RodzajHP ( wysokie ciśnienie )
Path: > > > Pompka ręczna SKS Airboy

Inne produkty