Pompka Crank Brothers Sterling S Powiększ

Pompka Crank Brothers Sterling SG

CrankBrothers
641300146779

Pompka rowerowa z manometrem Crank Brothers Sterling SG jest lekka, mała i pasuje do zaworów typu Presta i Schrader. Posiada dwa tryby pompowania - idealna zarówno do rowerów górskich jak i szosowych.

Więcej

189,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Pompka rowerowa z manometrem Crank Brothers SG jest wielofunkcyjna. Dzięki podwójnej główce pasuje do zaworów typu Presta i Schrader.

Teraz nie musisz wybierać między pompką do roweru szosowego a górskiego. Crank Brothers SG pasuje do obu! Bez problemu napompujesz opony swojej szosówki powietrzem o wysokim ciśnieniu. 

Pompka rowerowa Crank Brothers SG to połączenie wydajności i kompaktowości, gdyż wystarczy przełączyć tryb, aby pompować szybciej powietrze o niższym ciśnieniu.


Specyfikacja:

  • Tryby: wysokie ciśnienie (HP)/ wysoka objętość (HV)
  • Zawór: Presta, Schrader
  • Ciśnienie: 100+psi / 7+bar
  • Materiał: aluminium (6061-t6)
  • Waga: 141g
  • Długość: 198mm

Wykonanie z aluminium.

Dzięki zastosowaniu w pompce do roweru aluminium, Crank Brothers Gem waży niewiele i można ją łatwo transportować. Dodatkowo wygląda świetnie!

Tryb pompowania High Pressure.

Jeśli posiadasz rower szosowy Twoja pompka musi posiadać tryb High Pressure! Pozwoli Ci to napompować opony powietrzem o wysokim ciśnieniu.


Tryb pompowania High Volume.

Nie zawsze masz dużo czasu na pompowanie opon. Jeśli chcesz to zrobić szybko i wydajnie wykorzystaj tryb High Volume. Szerszy tłok pozwoli Ci w mgnieniu oka dopompować oponę i możesz jechać dalej!


Pasuje do zaworów typu Presta (SV/FV).

Zawór o bardzo małej średnicy to Presta. Występuje w większości dętek oraz w obręczach bezdętkowych. Korzystają z niej profesjonaliści i amatorzy, gdyż zapewnia większą wytrzymałość kół. Pompka do roweru Crank Brothers Gem wyposażona jest w podwójną główkę, dlatego doskonale pasuje do zaworów typu Presta.


Pasuje do zaworów typu Schrader (AV).

Potocznie nazywany „wentylem samochodowym”, gdyż najczęściej występuje w dętkach i felgach samochodowych. Występuje również w dętkach rowerowych oraz amortyzatorach. Posiada bardzo szeroki otwór. Pompa do roweru Crank Brothers Gem wyposażona jest w podwójną główkę, dlatego doskonale pasuje do zaworów typu Schrader.

Specyfikacja

Wysokość 198 mm
Rodzaj zaworu Presta/Samochodowy
Waga 141 g
Rodzaj HP i HV
Path: > > > Pompka Crank Brothers Sterling SG

Inne produkty