Pompka Crank Brothers Sterling S Powiększ

Pompka Crank Brothers Sterling S

CrankBrothers
641300146762

Mała i kompaktowa pompka do roweru, która sprawdzi się osobom jeżdżącym profesjonalnie i amatorsko.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

139,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Jeśli szukasz małej pompki, która sprawdzi się równie dobrze do roweru szosowego i górskiego to Crank Brothers Sterling S to dokonały wybór! Bez problemu napompujesz opony powietrzem o wysokim ciśnieniu. Podwójna główka w Crank Brothers Sterling S pasuje do zaworów typu Presta i Schrader.

Pompka do roweru Crank Brothers Sterling S jest wydajna. Jeśli potrzebujesz szybko napompować opony w swoim rowerze górskim wystarczy przełączyć na tryb High Volume.

Do stworzenia pompki Crank Brothers GEM S wykorzystano aluminium. Dało to nie tylko niską wagę – zaledwie 116g, ale też bardzo ładny wygląd.


Specyfikacja:

  • Tryby: wysokie ciśnienie (HP)/ wysoka objętość (HV)
  • Zawór: Presta, Schrader
  • Ciśnienie: 100+psi / 7+bar
  • Materiał: aluminium (6061-t6)
  • Waga: 116g
  • Długość: 171mm

Wykonanie z aluminium.

Dzięki zastosowaniu w pompce do roweru aluminium, Crank Brothers Gem waży niewiele i można ją łatwo transportować. Dodatkowo wygląda świetnie!

Tryb pompowania High Pressure.

Jeśli posiadasz rower szosowy Twoja pompka musi posiadać tryb High Pressure! Pozwoli Ci to napompować opony powietrzem o wysokim ciśnieniu.


Tryb pompowania High Volume.

Nie zawsze masz dużo czasu na pompowanie opon. Jeśli chcesz to zrobić szybko i wydajnie wykorzystaj tryb High Volume. Szerszy tłok pozwoli Ci w mgnieniu oka dopompować oponę i możesz jechać dalej!


Pasuje do zaworów typu Presta (SV/FV).

Zawór o bardzo małej średnicy to Presta. Występuje w większości dętek oraz w obręczach bezdętkowych. Korzystają z niej profesjonaliści i amatorzy, gdyż zapewnia większą wytrzymałość kół. Pompka do roweru Crank Brothers Gem wyposażona jest w podwójną główkę, dlatego doskonale pasuje do zaworów typu Presta.


Pasuje do zaworów typu Schrader (AV).

Potocznie nazywany „wentylem samochodowym”, gdyż najczęściej występuje w dętkach i felgach samochodowych. Występuje również w dętkach rowerowych oraz amortyzatorach. Posiada bardzo szeroki otwór. Pompa do roweru Crank Brothers Gem wyposażona jest w podwójną główkę, dlatego doskonale pasuje do zaworów typu Schrader.

Specyfikacja

Wysokość 171 mm
Rodzaj zaworu Presta/Samochodowy
Waga 116 g
Rodzaj HP i HV
Path: > > > Pompka Crank Brothers Sterling S

Inne produkty