Pompka Crank Brothers Gem L

109,00 zł
Brutto

Uniwersalna pompka do roweru Crank Brothers Gem w rozmiarze L doskonale sprawdzi się do pompowania zarówno opon szosowych jak i górskich. Dzięki swojej lekkości i poręczności bez trudu zabierzesz ją ze sobą na każdą wycieczkę rowerową.  

Kolor
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Pompka rowerowa Crank Brothers Gem L jest wielofunkcyjna. Dzięki podwójnej główce pasuje do zaworów typu Presta i Schrader.

Pompka świetnie nadaje się na wycieczki, gdyż łatwo ją zabrać ze sobą. Waży zaledwie 155g! Do stworzenia pompki Crank Brothers Gem L wykorzystano aluminium. Dało to nie tylko niską wagę, ale też bardzo ładny design.
Pompa do roweru Crank Brothers Gem L łączy ze sobą kompaktowość i wydajność. Zapewnia to tryb High Volume, czyli szybkie pompowanie do niższego ciśnienia. Tryb High Pressre zapewni możliwość pompowania do wysokiego ciśnienia. Tryby zmieniamy pokrętłem w zakończeniu pompki

Teraz nie musisz wybierać między pompką do roweru szosowego a górskiego. Crank Brothers Gem L pasuje do obu! Bez problemu napompujesz opony swojej szosówki powietrzem o wysokim ciśnieniu.


Specyfikacja:

  • Tryby: wysokie ciśnienie (HP)/ wysoka objętość (HV)
  • Zawór: Presta, Schrader
  • Ciśnienie: 100+psi / 7+bar
  • Materiał: aluminium (6061-t6)
  • Waga: 155g
  • Długość: 205mm

Wykonanie z aluminium.

Dzięki zastosowaniu w pompce do roweru aluminium, Crank Brothers Gem waży niewiele i można ją łatwo transportować. Dodatkowo wygląda świetnie!

Tryb pompowania High Pressure.

Jeśli posiadasz rower szosowy Twoja pompka musi posiadać tryb High Pressure! Pozwoli Ci to napompować opony powietrzem o wysokim ciśnieniu.


Tryb pompowania High Volume.

Nie zawsze masz dużo czasu na pompowanie opon. Jeśli chcesz to zrobić szybko i wydajnie wykorzystaj tryb High Volume. Szerszy tłok pozwoli Ci w mgnieniu oka dopompować oponę i możesz jechać dalej!


Pasuje do zaworów typu Presta (SV/FV).

Zawór o bardzo małej średnicy to Presta. Występuje w większości dętek oraz w obręczach bezdętkowych. Korzystają z niej profesjonaliści i amatorzy, gdyż zapewnia większą wytrzymałość kół. Pompka do roweru Crank Brothers Gem wyposażona jest w podwójną główkę, dlatego doskonale pasuje do zaworów typu Presta.


Pasuje do zaworów typu Schrader (AV).

Potocznie nazywany „wentylem samochodowym”, gdyż najczęściej występuje w dętkach i felgach samochodowych. Występuje również w dętkach rowerowych oraz amortyzatorach. Posiada bardzo szeroki otwór. Pompa do roweru Crank Brothers Gem wyposażona jest w podwójną główkę, dlatego doskonale pasuje do zaworów typu Schrader.

641300146861

Opis

Pompka na naboje CO2
Nie
Rodzaj zaworu
Presta/Samochodowy
Maksymalne ciśnienie
100+psi / 7+bar
Waga
155g
Rodzaj
HP i HV
Wysokość
205mm

Specyficzne kody

ean13
641300146823

Zobacz także