Pompka ręczna Lezyne CARBON DRIVE LITE HP S carbonowa

Lezyne
4712805978120

Bądź przygotowany! Nigdy nie wiesz, kiedy znajdziesz się w krytycznej sytuacji, którą rozwiąże jedynie Twoja pompka. Pompka ręczna Lezyne CARBON DRIVE LITE HP S została wykonana z bardzo trwałych i lekkich materiałów. Korpus i rękojeść została zrobiona z MCT, a tłok wraz z końcówkami są wykonane z aluminium obrabianego CNC. Wyposażona w przewód ABS Flex Hose kompatybilny z zaworami Presta i Schrader. Maksymalne ciśnienie jakie osiąga to 120 psi / 8.3 bar. 

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

249,90 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Kompaktowa pompka HP wykonana jest z lekkiego i wytrzymałego kompozytu karbonowgo MCT. Korpus i rękojeść jest wykonana z MCT, natomiast tłok oraz końcówki są wykonane z aluminium obrabianego CNC. Pompka HP łatwo pompuje opony do odpowiedniego ciśnienia dosłownie w ciągu kilku ruchów tłoka. Nakładany uchwyt oraz korpus pompki są zintegrowane w kompaktowej obudowie. Wyposażona jest w przewód ABS Flex Hose kompatybilny z zaworami Presta i Schrader.

Pompki wysokociśnieniowe High Pressure posiadają małą średnicę korpusu, zoptymalizowaną do pompowania opon HP, przystosowanych do nacisków 120 psi / 8.3 bar lub więcej. Ten mniejszy przekrój korpusu pompki HP wymaga użycia mniejszej siły do pompowania opon o wyższym ciśnieniu.

CECHY:

  • Max ciśnienie: 120 psi / 8,3 bar.
  • Kolor: srebrny.
  • Długość: 170 mm.
  • Waga: 80 g.

TECHNOLOGIE:

  • HP - pompki przystosowane do wysokich ciśnień dzięki zastosowaniu mniejszej średnicy tłoków. Nadają się m.in. do wąskich opon gdzie niezbędne jest wysokie ciśnienie np. rowery szosowe.

  • ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

  • MATRIX CARBON TECHNOLOGY - Komponenty MCT są wykonane z cienkiego rdzenia kompozytu Matrix, wzmocnionego włóknem węglowym. W wyniku powstają produkty zoptymalizowane dla masy i wytrzymałości.

  • CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

  • ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. Podczas korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS, aby dostosować ciśnienie w oponach.

  • THREADED CONNECTION - Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące zarówno do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader powodują, że połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku promującego!


FIRMA LEZYNE

Lezyne to amerykańska firma, założona w 2007 roku. Firma Lezyne powstała za sprawą niemieckiego kolarza Micki Kozuschka. Zaledwie po dwóch latach działalności została wyróżniona trzecim miejscem za najlepszą markę przez niemiecki magazyn Mountain Bike. Produkty firmy Lezyne są najwyższej jakości, oryginalne, nowoczesne, stroniące od taniego plastiku. Choć jest to firma nowa na scenie to ich misją jest tworzenie akcesoriów znakomicie zaprojektowanych, inteligentnie skonstruowanych i w pełni funkcjonalnych. Lezyne to połączenie pasji do jazdy na rowerze oraz zamiłowanie do projektowania.   Path: > > > Pompka ręczna Lezyne CARBON DRIVE LITE HP S carbonowa

Inne produkty