search

Fotelik dla dziecka Qeridoo

619,00 zł
Brutto

Fotelik dziecięcy Qeridoo do przyczepki rowerowej to rozwiązanie do transportu małych dzieci. Dzięki niemu można wygodnie i bezpiecznie odkrywać świat z maluchami, które nie są jeszcze w stanie same siedzieć.

Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

qeridoo-logo

Fotelik do przyczepki rowerowej Qeridoo to genialne rozwiązanie do transportu dziecka. To praktyczny i bezpieczny sposób, aby zabierać ze sobą na wycieczki maluchy, które jeszcze nie nauczyły się samodzielnie siedzieć. Można go stosować korzystając ze wszystkich funkcji przyczep Qeridoo.

Fotelik dziecięcy (hamak niemowlęcy) to innowacyjny nowy produkt, który wykracza poza konwencjonalny hamak. Stosowany w przypadku dzieci, które nie są jeszcze w stanie siedzieć, i to wkrótce po urodzeniu. Fotelik dziecięcy Qeridoo łączy w sobie funkcje klasycznego hamaka i fotelika samochodowego. Można korzystać z niego już od 1 miesiąca życia. Szczególną cechą hamaka jest to, że ma ochronę przed uderzeniami bocznymi we wrażliwej okolicy głowy i tułowia. Daje dziecku przyjemny komfort leżenia oraz ergonomiczną i przyjazne dla pleców ułożenie. Miękka tapicerka daje większą wygodę w transporcie. Pływające ułożenie zapewnia dodatkowy efekt sprężynowania.

Fotelik dziecięcy może być używany do maksymalnej masy ciała 12 kg. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych.

Specyfikacja

 • bezpieczny system transportu dla dzieci, które jeszcze nie mogą siedzieć
 • może być używany do max masy ciała 12 kg
 • Powierzchnia leżenia to: 76cm/ szerokość od 22 do 24cm
 • stabilna skorupa z ABS
 • ergonomiczna i przyjazna dla pleców pozycja dziecka
 • oddychająca osłona
 • może być używany do przyczepek jedno i dwu osobowych
 • zagłówek z regulacja wysokości i rozszerzoną ochroną boczną
 • przyczepkę można złożyć przy zamontowanym foteliku
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z funkcją Smart-Lock
 • łatwy montaż i demontaż
 • kompatybilny w przyczepkami Sportrex, Kidgoo i Speedkid

Bezpieczeństwo

5-punktowe pasy z funkcją Smart-Lock stabilnie utrzymają w hamaku Twoją pociechę. Aluminiowa rama usztywnia konstrukcję, absorbując wstrząsy. Dziecko pływa w hamaku i nie trzęsie nim nawet podczas szybkiej jazdy na wyboistej trasie.

Wygoda

Hamak zaprojektowano tak, aby w dwuosobowej przyczepce nie przeszkadzał starszemu dziecku jadącemu na siedzeniu obok. W dwuosobowej przyczepce można wygodnie wieźć dwójkę dzieci, gdy jedno z nich wymaga podróżowania w hamaku.

hamak - 2-osobowa przyczepka

Zagłówek

Właściwe ułożenie główki dziecka zapewnia regulowany zagłówek. Zagłówek dodatkowo zabezpiecza przed drganiami bocznymi.

zagłówek

Odkrywaj świat ze swoim dzieckiem

Dzięki hamakowi Qeridoo nie musisz rezygnować z wycieczek rowerowych, gdy Twoje dziecko jeszcze nie siada o własnych siłach. Teraz możesz je ze sobą zabrać na każdą przejażdżkę, bez obaw o jego bezpieczeństwo i komfort.

hamak Qeridoo

Zdrowa i wygodna pozycja

Regulowany kąt pochylenia i miękka wyściółka pozwala zachować bezpieczną dla pleców pozycję. Dodatkowo komfort podnosi oddychająca tkanina, którą obszyty jest hamak.

Łatwy w użyciu

Hamak można równie prosto zamontować co zdemontować. Można również złożyć przyczepkę razem z zamocowanym wewnątrz hamakiem. 

Opis

Szerokość
21 cm
Długość
69 cm

Zobacz także