Pompka podłogowa SKS Airmenius

349,00 zł
Brutto

Pompka podłogowa SKS Airmenius z wysokociśnieniowym wężykiem zakończonym końcówką Multi Valve Head do wszystkich typów wentyli. Pompka posiada czytelny manometr o średnicy 100 mm, który pozwala dokładnie kontrolować ciśnienie. Stalowa konstrukcja rurki zapewnia długą żywotność i sprawne działanie.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

logo sksuniwersalnygórskiszosowy

Pompka podłogowa SKS Airmenius nadaje się do pompowania zarówno rowerów, jak też motocykli i samochodów. Stalowy cylinder oraz podstawa z dużymi stopkami zapewniają stabilne ustawienie pompki. Pompka posiada czytelny manometr o średnicy 100 mm, który pozwala dokładnie kontrolować ciśnienie. Odpowiednia wysokość zapewnia ekonomiczne wykorzystanie energii - podczas jednego ruchu pompka pozwala na zaaplikowanie dużej objętości powietrza.

Solidnie wykończona, wyprodukowana w Niemczech, jak wszystkie produkty SKS! Stalowa konstrukcja rurki zapewnia długą żywotność i sprawne działanie.

Cechy:

  • stalowy cylinder
  • uszczelniona końcówka Multi Valve Head z dźwignią zaciskową, 
  • kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy) 
  • wysokość - 73,5 cm
  • max. ciśnienie: 12 barów / 174 psi
  • precyzyjny manometr o średnicy 100 mm
  • plastikowa podstawa
  • uchwyty z naturalnego korka

Uchwyty z naturalnego korka.

Pompka posiada uchwyty z naturalnego korka, które świetnie się sprawdzą w codziennym użytkowaniu. Komfort trzymania, antypośligowa funkcja, solidne wykończenie i walory estetyczne- to wszystko łączy w sobie pPompka podłogowa SKS Airmenius.

uchwyty z korka


      

Solidna, stalowa podstawa i czytelny manometr.

Pompka SKS Airmenius została wyposażona w aluminiowe podstawy, które ułatwiają stabilne utrzymanie urządzenia podczas pompowania. Duży, czytleny manometr o średnicy 100 mm pozwala wygodnie kontrolować ciśnienie.

manometr

Końcówka Multi Valve Head z dźwignią zaciskową.

Łatwa w obsłudze końcówka z 3 rodzajami wejść. Wystarczy wybrać odpowiedni otwór, założyć na odkręcony wentyl i zacisnąć dźwignię. Po napompowaniu do odpowiedniego ciśnienia, należy zwolnić dźwignię, ściągnąć końcówkę i zakręcić wentyl. Maksymalne ciśnienie opony (PSI/bar) jest podane przez producentów na oponie.

multi valve          

Kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy) 

Usczelniona końcówka posiada aż trzy otwory na wszystkie występujące w rowerach rodzaje wentyli. Nadaję się także do pompowania motocykli i samochodów.

Presta                              Dunlop                            Schrader

presta       dunlop      auto schrader

Testy:

Test pompki na portalu bikeworld.pl

4002556612313

Opis

Pompka na naboje CO2
Nie
Maksymalne ciśnienie
12 atmosfer/174 psi
Rodzaj zaworu
Presta/Samochodowy/Dunlop
Wysokość
73,5

Zobacz także