Pompka podłogowa SKS Aircon 6.0

SKS
4002556307073

SKS Aircon 6.0 to solidnie wykończona, wyprodukowana w Niemczech pompka. Precyzyjny manometr o śr. 80 mm pozwala kontrolować ciśnienie. Uszczelniona końcówka Multi Valve Head z dźwignią zaciskową do wszystkich typów wentyli.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

119,90 zł

Płatności

Więcej informacji

logo sksuniwersalnygórskiszosowy

Stacjonarna pompka SKS Aircon 6.0 z wysokociśnieniowym wężykiem zakończonym końcówką do wszystkich typów wentyli. Uszczelniona końcówka z zaciskową dźwignią pozwala na jeszcze bardziej ergonomiczne pompowanie roweru. Odpowiednia wysokość zapewnia ekonomiczne wykorzystanie energii - podczas jednego ruchu pompka pozwala na zaaplikowanie dużej objętości powietrza. Nadaje się do pompowania zarówno rowerów, jak też motocykli i samochodów. Stalowy cylinder oraz plastikowa podstawa zapewniają stabilne ustawienie pompki.

SKS Aircon 6.0 to solidnie wykończona, wyprodukowana w Niemczech pompka, jak wszystkie produkty SKS! Stalowa konstrukcja rurki zapewnia długą żywotność i sprawne działanie.

Cechy:

  • stalowy cylinder
  • uszczelniona końcówka Multi Valve Head z dźwignią zaciskową, 
  • kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy) 
  • wysokość - 73 cm
  • max. ciśnienie: 6 barów / 87 psi
  • precyzyjny manometr o śr. 80 mm
  • plastikowa podstawa

Czytelny, duży manometr.

Pompka posiada czytelny manometr o średnicy 80 mm, który pozwala dokładnie kontrolować ciśnienie. Za pomocą pompki SKS Aircon 6.0 można osiągnąć ciśnienie 6 barów/87 psi.

manometr

Końcówka Multi Valve Head z dźwignią zaciskową.

Łatwa w obsłudze końcówka z 3 rodzajami wejść. Wystarczy wybrać odpowiedni otwór, założyć na odkręcony wentyl i zacisnąć dźwignię. Po napompowaniu do odpowiedniego ciśnienia, należy zwolnić dźwignię, ściągnąć końcówkę i zakręcić wentyl. Maksymalne ciśnienie opony (PSI/bar) jest podane przez producentów na oponie.

multi valve

Kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy) 

Uszczelniona końcówka posiada aż trzy otwory na wszystkie występujące w rowerach rodzaje wentyli. Nadaję się także do pompowania motocykli i samochodów.

Presta                              Dunlop                            Schrader

presta       dunlop      auto schrader

Specyfikacja

Wysokość 73
Pompka na naboje CO2 Nie
Maksymalne ciśnienie 6 atmosfer/87 psi
Rodzaj zaworu Presta/Samochodowy/Dunlop
Path: > > > Pompka podłogowa SKS Aircon 6.0

Inne produkty