Pompka podłogowa SKS Airworx 10.0

SKS
4002556308124

Pompka stacjonarna SKS Airworx 10.0 to uniwersalne rozwiązanie dla wymagających rowerzystów i nie tylko. Wysokociśnieniowy wężyk zakończony końcówką Multi Valve. Pompka jest kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy). Optymalna wysokość - 65,5 cm pozwala na ergonomiczne pompowanie. Maksymalne ciśnienie jakie można osiągnąc dzięki pompce SKS Airworx 10.0 to 10 atmosfer/144 psi

Więcej

dostępny

139,90 zł

Płatności

Więcej informacji

logo sksuniwersalnygórskiszosowy

Pompka podłogowa SKS Airworx 10.0 z wysokociśnieniowym wężykiem zakończonym końcówką do wszystkich typów wentyli. Uszczelniona końcówka z zaciskową dźwignią pozwala na jeszcze bardziej ergonomiczne pompowanie roweru. Odpowiednia wysokość zapewnia ekonomiczne wykorzystanie energii - podczas jednego ruchu pompka pozwala na zaaplikowanie dużej objętości powietrza. Nadaje się do pompowania zarówno rowerów, jak też motocykli i samochodów. Stalowy cylinder oraz podstawa ze stalowymi stopkami zapewniają stabilne ustawienie pompki.
SKS Airworx 10.0 to solidnie wykończona, wyprodukowana w Niemczech pompka, jak wszystkie produkty SKS! Stalowa konstrukcja rurki zapewnia długą żywotność i sprawne działanie.

Cechy:

  • stalowy cylinder
  • uszczelniona końcówka Multi Valve Head z dźwignią zaciskową, 
  • kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy) 
  • wysokość - 65,5 cm.
  • max. ciśnienie: 10 barów / 144 psi
  • precyzyjny manometr
  • stalowa podstawa

Czytelny, duży manometr

Pompka posiada czytelny manometr, umieszczony w górnej części, który pozwala dokładnie kontrolować ciśnienie. Za pomocą pompki SKS Airworx 10.0 można osiągnąć ciśnienie 10 barów/144 psi

manometr      manometr 2

Solidna, stalowa podstawa.

Pompka SKS Airworks została wyposażona w stalowe podstawy, które ułatwiają stabilne utrzymanie urządzenia podczas pompowania.

stalowa podstawa

Końcówka Multi Valve Head z dźwignią zaciskową.

Łatwa w obsłudze końcówka z 3 rodzajami wejść. Wystarczy wybrać odpowiedni otwór, założyć na odkręcony wentyl i zacisnąć dźwignię. Po napompowaniu do odpowiedniego ciśnienia, należy zwolnić dźwignię, ściągnąć końcówkę i zakręcić wentyl. Maksymalne ciśnienie opony (PSI/bar) jest podane przez producentów na oponie.

multi valve          końcówka

Kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy) 

Usczelniona końcówka posiada aż trzy otwory na wszystkie występujące w rowerach rodzaje wentyli. Nadaję się także do pompowania motocykli i samochodów.

Presta                              Dunlop                            Schrader

presta       dunlop      auto schrader

Specyfikacja

Wysokość65,5
Pompka na naboje CO2Nie
Maksymalne ciśnienie10 atmosfer/144 psi
Rodzaj zaworuPresta/Samochodowy/Dunlop
Path: > > > Pompka podłogowa SKS Airworx 10.0

Inne produkty