Pompka SKS AIR-X-PRESS 8.0

SKS
4002556668556

Pompka podłogowa SKS Air X-Press 8.0 z wysokociśnieniowym wężykiem zakończonym końcówką do wszystkich typów wentyli. Uszczelniona końcówka z zaciskową dźwignią pozwala na jeszcze bardziej ergonomiczne pompowanie roweru.

Więcej

dostępny

94,90 zł

Płatności

Więcej informacji

logo sksuniwersalnygórskiszosowy

Pompka podłogowa SKS Air X-Press 8.0 z wysokociśnieniowym wężykiem zakończonym końcówką do wszystkich typów wentyli. Uszczelniona końcówka z zaciskową dźwignią pozwala na jeszcze bardziej ergonomiczne pompowanie roweru. Odpowiednia wysokość zapewnia ekonomiczne wykorzystanie energii - podczas jednego ruchu pompka pozwala na zaaplikowanie dużej objętości powietrza. Nadaje się do pompowania zarówno rowerów, jak też motocykli i samochodów. Stalowy cylinder oraz podstawa ze stalowymi stopkami zapewniają stabilne ustawienie pompki.
SKS Air X-Press Control to solidnie wykończona, wyprodukowana w Niemczech pompka, jak wszystkie produkty SKS! Stalowa konstrukcja rurki zapewnia długą żywotność i sprawne działanie.

Cechy:

  • cylinder z tworzywa sztucznego
  • uszczelniona końcówka Multi Valve Head z dźwignią zaciskową, 
  • kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy) 
  • wysokość - 60 cm.
  • max. ciśnienie: 8 barów / 115 psi
  • precyzyjny manometr
  • duża podstawa
  • waga: 800g

Czytelny manometr.

Pompka posiada czytelny manometr, umieszczony w dolnej części, który pozwala dokładnie kontrolować ciśnienie. Za pomocą pompki SKS Air X-Press 8.0 można osiągnąć ciśnienie 8 barów/115 psi

      manometr

Solidna, duża podstawa.

Pompka SKS Air X-Press 8.0 została wyposażona w stalowe podstawy, które ułatwiają stabilne utrzymanie urządzenia podczas pompowania.

Końcówka Multi Valve Head z dźwignią zaciskową.

Łatwa w obsłudze końcówka z 3 rodzajami wejść. Wystarczy wybrać odpowiedni otwór, założyć na odkręcony wentyl i zacisnąć dźwignię. Po napompowaniu do odpowiedniego ciśnienia, należy zwolnić dźwignię, ściągnąć końcówkę i zakręcić wentyl. Maksymalne ciśnienie opony (PSI/bar) jest podane przez producentów na oponie.

multi valve          koncowka

Kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy) 

Usczelniona końcówka posiada aż trzy otwory na wszystkie występujące w rowerach rodzaje wentyli. Nadaję się także do pompowania motocykli i samochodów.

Presta                              Dunlop                            Schrader

presta       dunlop      auto schrader

Specyfikacja

Wysokość55,4
Pompka na naboje CO2Nie
Maksymalne ciśnienie8 atmosfer/115 psi
Rodzaj zaworuPresta/Samochodowy/Dunlop
Path: > > > Pompka SKS AIR-X-PRESS 8.0

Inne produkty