SKS Reninkompresor Powiększ

Pompka podłogowa SKS Rennkompressor

SKS
4002556237257

Pompka podłogowa Rennkompressor jest najpopularniejszą w kolarstwie międzynarodowym! Posiada końcówkę E.V.A, kompatybilną ze wszystkimi rodzajami wentyli. Maksymalne ciśnienie jakie osiąga to 230 PSI. Została wykonana z trwałych materiałów, dzięki czemu posłuży Ci przez lata!  

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

188,00 zł

Płatności

Więcej informacji

logo sksuniwersalnygórskiszosowy

Wyprodukowana przez niemiecką firmę SKS, pompka podłogowa SKS Rennkompressor jest najpopularniejszą pompką w kolarstwie międzynarodowym i jedynym prawowitym protoplastą wszystkich pompek serwisowych. Wersja z roku 2008 prezentuje się dumnie ze swoim pomarańczowym wykończeniem. Jako ustępstwo w kierunku nowoczesnej technologii nowy Rennkompressor został wyposażony w końcówkę E.V.A. gwarantującą idealne podłączenie do wentyli typu Presta, Schrader i Dunlop.

Uszczelniona końcówka z zaciskową dźwignią pozwala na jeszcze bardziej ergonomiczne pompowanie roweru. Odpowiednia wysokość zapewnia ekonomiczne wykorzystanie energii - podczas jednego ruchu pompka pozwala na zaaplikowanie dużej objętości powietrza. Nadaje się do pompowania zarówno rowerów, jak też motocykli i samochodów. Stalowa konstrukcja rurki zapewnia długą żywotność i sprawne działanie.

Cechy:

  • uszczelniona końcówka Multi Valve Head z dźwignią zaciskową, 
  • kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy) 
  • wysokość - 65 cm
  • waga: 230 g
  • max. ciśnienie: 16 barów / 230 psi
  • precyzyjny manometr
  • metalowa podstawa
  • drewniana rączka
  • stalowy korpus

Czytelny manometr i metalowa podstawa

Pompka posiada czytelny manometr, który pozwala dokładnie kontrolować ciśnienie. Za pomocą pompki SKS Rennkompressor można osiągnąć ciśnienie 16 barów/ 230 psi. Metalowa, duża podstawa zapewnia stabilność podczas pompowania.

podstawa

Drewniana rączka

Elegancka i solidna drewniana rączka, zapewnia komfort użytkowania.

raczka

Końcówka Multi Valve Head z dźwignią zaciskową.

Łatwa w obsłudze końcówka z 3 rodzajami wejść. Wystarczy wybrać odpowiedni otwór, założyć na odkręcony wentyl i zacisnąć dźwignię. Po napompowaniu do odpowiedniego ciśnienia, należy zwolnić dźwignię, ściągnąć końcówkę i zakręcić wentyl. Maksymalne ciśnienie opony (PSI/bar) jest podane przez producentów na oponie.

multi valve   koncowka

Kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy) 

Uszczelniona końcówka posiada aż trzy otwory na wszystkie występujące w rowerach rodzaje wentyli. Nadaję się także do pompowania motocykli i samochodów.

Presta                              Dunlop                            Schrader

presta       dunlop      auto schrader

Porównanie pompek

Specyfikacja

Wysokość 22,5 - 24
Pompka na naboje CO2 Nie
Rodzaj zaworu Presta/Samochodowy/Dunlop
Maksymalne ciśnienie 6 atmosfer/87 psi
Waga 0,12
Path: > > > Pompka podłogowa SKS Rennkompressor

Inne produkty