Opona kevlarowa Vittoria Saguaro 26''

Vittoria
641740114703

Opona rowerowe Vittoria Saguaro to najbardziej uniwersalna opona z kolekcji Vittori. Opona znana także pod starą marką Geax Saguaro. Opona jest lżejsza, szybsza i bardziej odporna od analogicznej wersji drutowej.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

124,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Vittoria opony rowerowe

Opona Vittoria Saguaro uchodzi za jedną z najbardziej uniwersalnych opon MTB. To optymalny wybór gdy jeździmy w różnych warunkach. Sprawdzi sie zarówno w błocie jak i w trudnym, kamienistym terenie, a na asfaltowym dojeździe prawie jej nie słychać. Saguaro to najczęściej wybierana opona wśród zawodników. W rozmiarze 2.0 stosowana do XC, 2.2 od XC po Slopestyle.

Vittoria Saguaro to opona kierunkowa. Zakładając należy podjąć decyzję czy interesuje nas:

  • traction - zwiększa przyczepność na podjazdach jednak bieżnik gorzej się oczyszcza, rosną opory toczenia
  • speed - szybka z lepszym trzymaniem w zakrętach

Część rowerzystów poleca układ:przednia opona speed a tylna traction.

Jest to najprawdopodobniej jedna z najbardziej uniwersalnych opon na rynku. Świetnie sprawdzi się w różnych warunkach, jest niezawodna, a do tego trwała, gdyż bieżnik zużywa się bardzo powoli. Vittoria Saguaro kewlarowa jest lżejsza od opony drutowej, ma mniejsze opory toczenia, dzięki czemu jest nieco szybsza oraz bardziej odporna na punktowe narażenie na przebicie.

Aplikacjia iTIRE - dobierz właściwe ciśnienie opony rowerowej

Pomoże Ci dobrze dobrać ciśnienie do Twojej opony rowerowej. Aplikacja pomaga dobrać ciśnienie w zależności od terenu w którym się poruszasz czy Twojej wagi. Pomoże Dobrać Ci ciśnienie zarówno do przedniego i tylnego koła roweru. Vittoria iTire sprawdzi się dla rowerów górskich jak i szosowych. Pobierz aplikację używając poniższych linków lub skorzystaj z poniższego demo.

Specyfikacja

Rozmiar26 cali
Technologia wykonaniakevlar
Waga640 g
Path: > > > > Opona kevlarowa Vittoria Saguaro 26''

Inne produkty