Smar z atomizerem Green Oil CF3

39,90 zł
Brutto

Ekologiczny smar z Atomizerem Green Oil CF3!

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

CF3 Pojemnik z atomizerem umożliwia nakładanie Green Oil Smaru do łańcucha na elementy roweru. Może być również stosowany ze smarem White lub odtłuszczaczem Clean Chain. Wykorzystuje sprężone powietrze zamiast szkodliwych aerozoli:

  • nie zawiera lotnych związków organicznych
  • nie zawiera izobutanu
  • jest wysoce skuteczny
  • łatwy w użyciu

Po co używać CF3?
Każdy warsztat rowerowy ma na stanie co najmniej jedną puszkę ze sprayem do smarowania. To prosta i efektywna metoda smarowania elementów w trakcie naprawy. Niestety zdecydowana większość puszek jest trudna do przetworzenia, poza tym zawierają one substancje toksyczne, w tym teflon / PTFE. Są nie tylko szkodliwe dla środowiska ogólnie, ale i dla najbliższego otoczenia, w którym są używane i dla zdrowia osób pracujących z nimi. Informacja na puszkach wyraźnie mówi, by „stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu” ze względu na swoją toksyczność. Nie zawsze w serwisach istnieje możliwość otwarcia okna i zapewnienia poprawnej wentylacji, co zmusza obsługę do wdychania oparów, co może doprowadzić do uszkodzenia płuc. Z CF3 jest jednak inaczej.


1. Przede wszystkim CF3 nie zawiera izobutanu i innych szkodliwych gazów, w tym freonów (uszkadzających powłokę ozonową, zakazanych prawnie, zastąpionych innymi, dozwolonymi chemikaliami). CF3 korzysta z naturalnego sprężonego powietrza, wytwarzanego za pomocą pompki w pojemniku. Wystarczy dziesięć ruchów góra – dół aby wytworzyć potrzebne ciśnienie, które wystarczy na długo. Kiedy ciśnienie spadnie, pompujesz znowu.
2. Można go stosować wielokrotnie, napełniać według potrzeb.
3. Możesz go wnieść na pokład samolotu, upuszczając uprzednio ciśnienie do zera, bez utraty zawartości. Jeśli masz mniej niż 100ml płynu, zmieścisz go nawet w bagażu podręcznym.
4. Jego składniki są czyste. Inne spraye do smarowania zawierają toksyczną kombinację substancji ropopochodnych, Teflonu i sprężonego gazu. Taki miks jest bardziej szkodliwy, kiedy już jest uwolniony do powietrza. CF3 możesz używać ze smarami Green Oil. Dodając 30ml wody do odtłuszczacza Chain Clean otrzymasz aktywną piane w sprayu.

CF3 to proste i praktyczne rozwiązanie, przyjazne dla środowiska i dla Twojego zdrowia.
Teraz możesz zamówić CF3 z zestawem Power Pack – końcówką z rurką do precyzyjnego nakładania smaru.

Zapraszamy do obejrzenia materiału promocyjnego!

https://www.youtube.com/watch?v=NpJJcNtzfms#t=24

5060181320149

Zobacz także