Smar do łańcucha Green Oil On Tour 20 ml Powiększ

Smar do łańcucha Green Oil On Tour 20 ml

Green Oil
5060181320187

Smar do łańcucha Green Oil On Tour to idealne rozwiązanie dla wszystkich podróżujących na rowerach. Pojemność 20ml w zupełności wystarcza na kilkukrotne smarowanie w trasie, nie zabiera dużo miejsca i już nie trzeba kombinować z przelewaniem Green Oil do pustych butelek po kroplach do oczu. Green Oil On Tour może być w łatwy sposób uzupełniony, jego dozownik można bez problemu wyciągnąć.

 

 

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

14,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Green Oil On Tour powstał, ponieważ zaistniała potrzeba zabrania niewielkiej porcji Green Oil w podróż. Przy powstawaniu projektu wykorzystano starą buteleczkę po olejku do golenia i koncepcja sprawdziła się w stu procentach.

Green Oil nie mógł skorzystać ze wzoru testowanego opakowania King of Shaves, ale zaprojektował własne, dopasowane ściśle do potrzeb Green Oil. Mała buteleczka to precyzyjna końcówka, łatwa w otwieraniu zatyczka oraz odporność na wylewanie w transporcie.
Idealne rozwiązanie dla wszystkich podróżujących na rowerach. Pojemność 20ml w zupełności wystarcza na kilkukrotne smarowanie w trasie oraz nie zabiera dużo miejsca.

Green Oil On Tour:

  • Penetruje
  • Smaruje
  • Chroni
  • Zabezpiecza przed korozją

Buteleczka On Tour nie przecieka, jest wielkości kciuka, a dzięki jej aplikatorowi łatwo odmierzysz potrzebną ilość oleju.

Łańcuch rowerowy posiada maksymalną sprawność na poziomie większym niż 99% w przenoszeniu energii mięśni na ruch roweru. Tarcie pojawia się pomiędzy ogniwami, redukuje je smarowanie olejem, co przekłada się na wzrost sprawności. Ponadto łańcuch jest narażony na działanie wody. To powoduje jego korodowanie, a korozja oznacza spadek sprawności napędu. Odczuwasz to głównie jako cięższe pedałowanie. Rdza i tarcie skracają żywotność łańcucha i całego napędu. Green Oil Olej do Łańcucha redukuje niepożądane zjawiska, wydłużając czas życia twojego łańcucha i czynią pedałowanie lżejszym.

Zapraszamy do obejrzenia materiału promocyjnego!

https://www.youtube.com/watch?v=NpJJcNtzfms#t=24

Path: > > > > Smar do łańcucha Green Oil On Tour 20 ml

Inne produkty