Smar do łańcucha Green Oil Chain Lube 100ml Powiększ

Smar do łańcucha Green Oil Chain Lube 100ml

Green Oil
5060181320019

Naturalny Green Oil Olej do Łańcucha 100ML powstał w 2007 roku i jest prawdopodobnie pierwszym biodegradowalnym olejem do łańcucha rowerowego na Świecie! Trwałość jednorazowej aplikacji to ponad 160km (100 mil), zależnie od warunków jazdy. Został również doceniony zarówno przez przemysł rowerowy, jak i organizacje proekologiczne.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

32,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Green Oil smar do Łańcucha o wyjątkowej trwałości! Został również doceniony zarówno przez przemysł rowerowy, jak i organizacje proekologiczne.

  • Green Oil Olej do Łańcucha posiada prostą w użyciu butelkę z zamknięciem „snap cap” - po prostu przekręć i pociągnij! Długa końcówka ułatwia stosowanie go w trudno dostępnych zakamarkach.
  • Green Oil Olej do Łańcucha zawiera N-Toc, specjalny rafinat roślinny podnoszący wytrzymałość mechaniczną płynu, wydłużając tym samym interwały pomiędzy aplikacjami.
  • Green Oil Olej do Łańcucha może być stosowany również do smarowania linek, dźwigni hamulca, zapięć antykradzieżowych – zastosowań jest mnóstwo!

Nie zachęcamy do nadmiernego korzystania z podróży samolotem, mając na uwadze zmiany klimatyczne wywołane przez wzmożony ruch lotniczy, ale jeśli już musisz gdzieś lecieć, pamiętaj o Green Oil. Możesz go zabrać nawet do bagażu podręcznego, gdyż nie narusza ograniczenia dla przewożenia płynów (maksimum 100ml). Myślisz eokologicznie? Nie rób wyjątków!

Po co stosować olej do łańcucha?

Łańcuch rowerowy posiada maksymalną sprawność na poziomie większym niż 99% w przenoszeniu energii mięśni na ruch roweru. Tarcie pojawia się pomiędzy ogniwami, redukuje je smarowanie olejem, co przekłada się na wzrost sprawności. Ponadto łańcuch jest narażony na działanie wody. To powoduje jego korodowanie, a korozja oznacza spadek sprawności napędu. Odczuwasz to głównie jako cięższe pedałowanie. Rdza i tarcie skracają żywotność łańcucha i całego napędu. Green Oil Olej do Łańcucha redukuje niepożądane zjawiska, wydłużając czas życia twojego łańcucha i czynią pedałowanie lżejszym.

Zastosowanie:

1. Ustabilizuj rower
2. Oczyść łańcuch z brudu.
3. Prześledź wzrokiem drogę wybranego ogniwka i policz, ile razy musisz przekręcić korbą, aby łańcuch wykonał pełny cykl.
4. Nakładaj Green Oil na wierzch dolnej linii łańcucha, nałóż tylko jedną warstwę. Możesz też nakładać po jednej kropli na „rolkę”. Nic więcej nie trzeba.

Zapraszamy do obejrzenia materiału promocyjnego!

https://www.youtube.com/watch?v=NpJJcNtzfms#t=24

Zapraszamy do obejrzenia materiału promocyjnego!

https://www.youtube.com/watch?v=NpJJcNtzfms#t=24

Path: > > > > Smar do łańcucha Green Oil Chain Lube 100ml

Inne produkty