Finish Line Dry Lube Teflon Plus 510 ml - aerozol Powiększ

Finish Line Dry Lube Teflon Plus 510 ml - aerozol

Finish Line
036121710313

Olej Finish Line Teflon Plus Dry to wysokiej klasy produkt, szczególnie zalecany do warunków suchych i pylistych. Olej do roweru Teflon Plus Dry pomaga utrzymać łańcuch i napęd w czystości. Jest to doskonały wybór dla rowerzysty drogowego jak i terenowego. Olej w formie areozolu lepiej i dokładniej wnika w trudno dostępne miejsca. 

Finish Line oleje i smary do roweru

Więcej

dostępny

49,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Olej Finish Line Teflon Plus Dry świetnie sprawdzi się w suchych warunkach. Tworzy warstwę syntetyczną podobną do wosku, która pomaga utrzymań łańcuch w czystości nie absorbując nadmiernej ilości brudu czy kurzu. Dzięki dodatkowi Teflon® fluoropolimerowy olej minimalizuje tarcie, odpycha wilgoć o wytrzymuje ok 150 km. Aplikacja aerozolu to bardzo skuteczny sposób rozprowadzania oleju i wnikania do wszystkich zakamarków naszego sprzętu.

DRY Lube jest szczególnie polecana do jazdy off-road w suchych, brudnych, zakurzonych warunkach. Finish Line Dry Lube zapewnia optymalną wydajność układu napędowego bez przyciągania nadmiernej ilości zanieczyszczeń ściernych. Jest to najbardziej popularny i uniwersalny Smar Finish Line.

Finish Line Teflon Plus Dry nie tylko sprawdzi się jako olej do łańcucha, bardzo dobrze sprawdza się także przy smarowaniu manetek i przerzutek. Posiada właściwości wypychające wodę. Jego właściwości i konsystencja skutecznie zmniejszają tarcie, co sprawia mniejszy opór i cichszą pracę napędu. Tworzy również woskową powłokę zapobiegającą przyleganiu, kurzu i brudu. Należy pamiętać, żeby nasz rower oraz jego napęd sprawnie działał należy stosować olej Teflon Plus Dry co około 150 km.

Pojemność 510 ml

Wskazówki dotyczące stosowanie oleju

Zastosuj hojnie na czysty łańcuch (odtłuścić, spłukać wodą i osuszyć). Przepracuj smar i wytrzyj nadmiar. Przed smarowaniem należy dobrze odtłuścić łańcuch usuwając brud i pozostałości innych olei. Zalecany jest środek odtłuszczający Finish Line Speed Cleaner czy EcoTech.

Olej należy nanosić na łańcuch na każde ogniwo łańcucha roweru jak na filmie.

Jak dobrać olej do warunków?

Aby wybrać odpowiedni olej do smarowania łańcucha roweru warto rozważyć warunki w których będziemy się poruszać. Finish Line oferuje szeroką gamę olei do łańcucha rowerowego posiadających różne właściwości. Oleje na mokre warunki różnią się od suchy lepkością. Lepkie zbierają brud w suche warunki ale świetnie sprawdzą się w mokrych warunkach gdzie trudno będzie będą trudne do wypłukania. Oleje zawodnicze dają mniejsze opory toczenia lecz częściej trzeba je stosować. Rozwiązaniem bardziej uniwersalnym jest olej 1-Step.

Wybierz właściwy olej do roweru
Oliwienie manetek Finish LineFinish Line oliwienie przerzutek roweruFinish Line oliwienie przerzutek roweru
Path: > > > > Finish Line Dry Lube Teflon Plus 510 ml - aerozol

Inne produkty