Finish Line 1-Step olej syntetyczny 510 ml aerozol

53,90 zł
Brutto

Olej syntetyczny Finish Line 1-Step smaruje i czyści jednocześnie, nie potrzeba oddzielnych preparatów do czyszczenia i smarowania, wystarczy 1-Step. Wypłukuje zanieczyszczenia i stary smar, oraz nanosi na łańcuch nową warstwę smaru.

Finish Line oleje i smary do roweru
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Olej syntetyczny Finish Line 1-Step jest polecany osobom podchodzącym minimalistycznie do dbania o napęd rowerowy. Olej usunie z łańcucha, manetek i innych miejsc brud oraz naniesie swieżą warstwę wydajnego smaru. 1-Step zapobiega korozji naszych podzespołów oraz zwiększa ich żywotność. Jeżeli nie możesz się zdecydować na żaden z olejów oraz nie chcesz wydawać kolejnych pieniędzy na odtłuszczacz, to będzie wybór w sam raz. 

Olej Finish Line 1-Step jest trwałym olejem. Po naoliwieniu można przejechać ok 150 km. Mechanicy używają tego oleju także do manetek i linek. Aplikacja w aerozolu wnika w każdy zakamarek sprzętu, czyści go i smaruje. Olej Finish Line 1-Step o pojemności 510 ml.

Wskazówki dotyczące stosowanie oleju

Zastosuj hojnie na czysty łańcuch (odtłuścić, spłukać wodą i osuszyć). Przepracuj smar i wytrzyj nadmiar. 

Olej należy nanosić na łańcuch na każde ogniwo łańcucha roweru jak na zdjęciu.

Smarowanie łańcucha roweru

Jak dobrać olej do warunków?

Aby wybrać odpowiedni olej do smarowania łańcucha roweru warto rozważyć warunki w których będziemy się poruszać. Finish Line oferuje szeroką gamę olei do łańcucha rowerowego posiadających różne właściwości. Oleje na mokre warunki różnią się od suchy lepkością. Oleje zawodnicze dają mniejsze opory toczenia lecz częściej trzeba je stosować. Rozwiązaniem bardziej uniwersalnym jest olej 1-Step.

Wybierz właściwy olej do roweru
036121710306

Zobacz także