Finish Line Shock Oil 2.5 wt - olej do amortyzatorów 470ml

51,90 zł
Brutto

Finish Line Shock Oil 2.5 wt to półsyntetyczny olej do widelców amortyzowanych i amortyzatorów tylnych. Gęstość 2.5 WT. Pojemność 470ml.

Finish Line oleje i smary do roweru
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Formuła oparta na olejach najwyższej jakości łączy skuteczność produktów opartych na ropie naftowej z trwałością i stałą charakterystyką związków syntetycznych. Dzięki tej formule nie zmienia się skuteczność tłumienia wskutek wzrostu temperatury i zmiany gęstości oleju w czasie pracy amortyzatora. Bardzo wysoki wskaźnik lepkości ponad 235 zapewnia spójne tłumienie przez najdłuższe i najbardziej ekstremalne warunki jazdy.
Dostępne gęstości: 2.5 WT, 5 WT, 7.5 WT, 10 WT, 15 WT.

Dostosowując olej do widela można zmieniać objętość oraz rodzaj oleju. Można przyspieszyć lub spowolnić kompresję widelca i właściwości odbicia przez zmianę lepkości oleju. 2.5wt jest lżejszy/cieńszy/szybszy. 15wt jest cięższa/ grubsza/wolniejsza. Osoby o niewielkiej wadze mogą stosować lżejsze oleje.Osobom cięższym sugerujemy cięższe oleje. Dodatkowo można regulować wysokością/objętością wypełnienia oleju w widelcu sztywność sprężyny z bardziej liniowej/równej lub progresywnej/rosnącej.

 
Cechy:

  • połączenie niezawodności olejów mineralnych z trwałości olejów syntetycznych
  • sprawdzone w wyścigach, dobre dla wszystkich układów zawieszenia i warunków jazdy
  • zapobiega tarciu i obniżęniu lepkości
  • nie pieni się - zapewnia spójne i przewidywalne tłumienie.

Shock Oil oleje hamulcowe

036121700109

Zobacz także