Finish Line 1-Step olej syntetyczny 180ml aerozol Powiększ

Finish Line 1-Step olej syntetyczny 180ml aerozol

Finish Line
036121005013

Olej syntetyczny Finish Line 1-Step smaruje i czyści jednocześnie, nie potrzeba oddzielnych preparatów do czyszczenia i smarowania, wystarczy 1-Step. Wypłukuje zanieczyszczenia i stary smar, oraz nanosi na łańcuch nową warstwę smaru. Olej w aerozolu poj 180 ml.

Finish Line oleje i smary do roweru

Więcej

dostępny

32,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Olej syntetyczny Finish Line 1-Step jest polecany osobom podchodzącym minimalistycznie do dbania o napęd rowerowy. Olej usunie z łańcucha, manetek i innych miejsc brud oraz naniesie swieżą warstwę wydajnego smaru. 1-Step zapobiega korozji naszych podzespołów oraz zwiększa ich żywotność. Jeżeli nie możesz się zdecydować na żaden z olejów oraz nie chcesz wydawać kolejnych pieniędzy na odtłuszczacz, to będzie wybór w sam raz. 

Olej Finish Line 1-Step jest trwałym olejem. Po naoliwieniu można przejechać ok 150 km. Mechanicy używają tego oleju także do manetek i linek. Aplikacja w aerozolu wnika w każdy zakamarek sprzętu, czyści go i smaruje. 

Wskazówki dotyczące stosowanie oleju

Zastosuj hojnie na czysty łańcuch (odtłuścić, spłukać wodą i osuszyć). Przepracuj smar i wytrzyj nadmiar. 

Olej należy nanosić na łańcuch na każde ogniwo łańcucha roweru jak na zdjęciu.

Smarowanie łańcucha roweru

Jak dobrać olej do warunków?

Aby wybrać odpowiedni olej do smarowania łańcucha roweru warto rozważyć warunki w których będziemy się poruszać. Finish Line oferuje szeroką gamę olei do łańcucha rowerowego posiadających różne właściwości. Oleje na mokre warunki różnią się od suchy lepkością. Lepkie zbierają brud w suche warunki ale świetnie sprawdzą się w mokrych warunkach gdzie trudno będzie będą trudne do wypłukania. Oleje zawodnicze dają mniejsze opory toczenia lecz częściej trzeba je stosować. Rozwiązaniem bardziej uniwersalnym jest olej 1-Step.

Wybierz właściwy olej do roweru
Path: > > > > Finish Line 1-Step olej syntetyczny 180ml aerozol

Inne produkty