Finish Line Kry Tech olej parafinowy 60ml Powiększ

Finish Line WAX Lube olej parafinowy 60ml

Finish Line
036121080034

Zaawansowany olej parafinowy do roweru. Tworząc warstwę śliskiego wosku na powierzchni łańcucha zapobiega przyleganiu brudu do łańcucha. Napęd rowerowy pozostanie wolny od zacznieszczeń a do tego dobrze nasmarowany. Rekomendowany na suche i pyliste warunki. 

Finish Line oleje i smary do roweru

Więcej

dostępny

17,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Olej parafinowy Wax Lube to dobra propozycja dla osób ceniących sobie czystość i estetykę swojego roweru. Olej tworzy suchą i twardą powłokę na powierzchni łańcucha, a kolejne smarowania ten efekt wzmacniają. Dzięki temu do naszego napędu nie przylega brud. Olej parafinowy Wax Lube dobrze smaruje komponenty naszego napędu, co skutkuje wolniejszym zużywaniem się osprzętu. Olej Wax Lube to sposób na czystość naszego roweru ponad wszystko. Olej przeznaczony do rekreacyjnej jazdy w suchych warunkach. Należy pamiętać, że olej Kry Tech należy nanosić na nasz łańcuch co około 100km. Mała buteleczka (60ml) jest praktyczna i poręczna, nie będzie stanowić obciążenia na wyjeździe rowerowym.

Olej na bazie wosku, nie zawiera substancji oleistych i absorbujących brud. Ponieważ smar zachowuje czysty napęd często nie trzeba będzie go czyścić pomiędzy smarowaniami. Jednakże olej Wax Lube wymaga częstszego smarowania niż inne smary na mokre czy suche warunki.

Jak dobrać olej do warunków?

Aby wybrać odpowiedni olej do smarowania łańcucha roweru warto rozważyć warunki w których będziemy się poruszać. Finish Line oferuje szeroką gamę olei do łańcucha rowerowego posiadających różne właściwości. Oleje na mokre warunki różnią się od suchy lepkością. Lepkie zbierają brud w suche warunki ale świetnie sprawdzą się w mokrych warunkach gdzie trudno będzie będą trudne do wypłukania. Oleje zawodnicze dają mniejsze opory toczenia lecz częściej trzeba je stosować. Rozwiązaniem bardziej uniwersalnym jest olej 1-Step. Olej Wax Lube jest rozwiązaniem uniwersalnym zachowując czystość napędu kosztem częstego smarowania.

Wybierz właściwy olej do roweru
Path: > > > > Finish Line WAX Lube olej parafinowy 60ml

Inne produkty